W niedzielę w Toruniu startuje Puchar Polski Pit Bike SM

i

Autor: MX Otopit Toruń Zawody rozpoczną się o 13.00 na AWIX Racing Arenie

W niedzielę w Toruniu startuje Puchar Polski Pit Bike SM

2022-05-18 12:10

Tegoroczny cykl Pucharu Polski Pit Bike SM rozpoczyna się w najbliższy weekend na toruńskiej Awix Racing Arenie. To techniczny obiekt, gwarantujący niesamowitą rywalizację i pasjonującą walkę. Zawody startują w niedzielę 22 maja, a wstęp dla publiczności jest bezpłatny.

Fani małych dwóch kółek, którzy nie mogą pojawić się na miejscu, będą mogli śledzić przebieg zawodów podczas relacji realizowanej na żywo. Start transmisji o godzinie 12:30, a same zawody rozpoczną się pół godziny później. Być może będzie to dobra okazja, by w ogóle rozpocząć przygodę z Pit Bike'ami? Na zawody, ale i do klubu zaprasza Żaneta Lipińska z MX Otopit Toruń.

I runda nowego sezonu Pucharu Polski Pit Bike SM - już w niedzielę w Toruniu

Na drugą rundę serii, zawodnicy pojadą do Starego Kisielina koło Zielonej Góry, gdzie na Wallrav Race Center będą się ścigać 25 i 26 czerwca. Trzecia runda już 15-16 lipca, z kolei finał sezonu odbędzie się 7-8 października. Na zakończenie sezonu zawodnicy dwukrotnie zjadą do Bydgoszczy. Najważniejsze asfaltowe zmagania będą odbywać się na Autodromie w Słomczynie 3-4 września.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!