Toruńska policja poszukuje właściciela potrąconego psa. Rozpoznajesz go?

i

Autor: KMP Toruń

Toruńska policja poszukuje właściciela potrąconego psa. Rozpoznajesz go?

2021-10-06 17:06

Potrącony psiak znajduje się obecnie w toruńskim schronisku. Został potrącony w ubiegły weekend. Toruńska policja apeluje do mieszkańców o pomoc w znalezieniu właściciela czworonoga.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (03.10.) około 08:30 na ulicy Kościuszki w Toruniu. Kierujący BMW nagle uderzył w czworonoga. Ranny pies trafił do toruńskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Ze względu na swój stan zdrowia jest obecnie hospitalizowany.

- Pies z wyglądu przypomina rasę amstaf, jest zadbany i w chwili zdarzenia miał na sobie zielone szelki co może świadczyć o tym, że oddalił się od właściciela - informuje Wioletta Dąbrowska z toruńskiej policji.

Jeśli jesteście właścicielem czworonoga lub jest nim ktoś z waszego otoczenia - zgłoście się do toruńskiej komendy. Można to zrobić telefonicznie pod numerami 47 754 21 80 lub 47 754 23 69.  

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE