Wszystko co o mnie powiedzieliście w Willi z Pasją. Pierwszy spektakl Sceny Kobiet [AUDIO]

i

Autor: pixabay.com

"Wszystko co o mnie powiedzieliście" w Willi z Pasją. Pierwszy spektakl Sceny Kobiet [AUDIO]

2021-10-05 19:56

To pierwsza produkcja teatralna grupy Scena Kobiet. Premierowo do zobaczenia już w najbliższy czwartek w ogrodzie Willi z Pasją. To właśnie tam, panie w różnym wieku przychodzą na warsztaty, które pomagają im rozwijać nie tylko swoje zdolności aktorskie, ale także same uczestniczki.

Tworzą z kobietami, o kobietach dla... wszystkich. Już w najbliższy czwartek (07.10.) będzie okazja, by zobaczyć premierowy spektakl "Wszystko co o mnie powiedzieliście". To debiut torunianek, które zebrały się w ramach Sceny Kobiet. To warsztaty, które odbywają się co tydzień w Centrum Aktywności Lokalnej "Willa z Pasją". Oprócz aspektu samorozwojowego, efektem pracy pań w różnym wieku okazał się spektakl. To zbiór tekstów wybranych przez uczestniczki, które poruszyły, dały do myślenia czy oddają stan aktorek w temacie kobiecości czy człowieczeństwa w ogóle.

Posłuchaj naszej rozmowy z Agnieszką Zakrzewską, pomysłodawczynią Sceny Kobiet

Spektakl odbędzie się przy muzyce na żywo, o którą zadba grupa Mlecze. Scena Kobiet pojawi się w ogrodzie Willi z Pasją, przy ulicy Grunwaldzkiej 38 od godziny 19:00. Wstęp jest wolny, jednak obowiązują wcześniejsze zapisy. Więcej o nich przeczytacie TUTAJ.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE