Toruń. Zatankuj taniej na stacji samoobsługowej MZK w Toruniu

2022-12-30 11:38
Stacja paliw
Autor: Pixabay Zatankujesz taniej na stacji MZK Toruń

Można jeszcze zatankować taniej na samoobsługowej stacji benzynowej MZK w Toruniu (ul. Legionów 220). Od 1 stycznia 2023 roku ceny paliwa będą wyższe ze względu na wzrost stawki VAT. Stacja MZK oferuje paliwo po niższych, korzystniejszych cenach. Takie ceny tylko do końca roku.

MZK w Toruniu zaprasza do tankowania aut na swojej samoobsługowej stacji benzynowej, która mieści się na terenie zajezdni autobusowej przy ul. Legionów 220 (wjazd od ul. Wielki Rów). Tańsze paliwo będzie dostępne do końca tego roku. Od 1 stycznia 2023 roku wzrasta bowiem stawka VAT na paliwa.

Od 1 stycznia podatek znów będzie wynosił 23%, zatem istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że ceny paliw się podniosą. Warto zatem skorzystać z Samoobsługowej Stacji Paliw MZK, na której do końca 2022 r. ceny kształtują się następująco:

  • PB 6,39 zł,
  • ON 7,49 zł,
  • ON Super 7,82 zł.

Na tej stacji są też tankowane autobusy miejskie, więc jakość paliwa jest drobiazgowo badana. Oprócz dobrej ceny, klienci otrzymają również wysoką jakość surowca.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE