Toruń w barwach jesieni - pięknie się mieni!

2021-10-22 9:02
Toruń w barwach jesieni!
Autor: Sławomir Kowalski/www.torun.pl Wyjątkowo intensywne, różnokolorowe barwy

Wyjątkowo pięknie wygląda Toruń w tym roku w jesiennej szacie. Miasto, dzięki dużym różnicom temperatur - przybrało wyjątkowo intensywne, różnokolorowe barwy.

Pięknie ubarwione są drzewa, ale i krzewy które w Toruniu oglądamy na żółto, czerwono i brązowo. Tworzą one niepowtarzalne kompozycje z toruńską architekturą. Na wielu skwerach kwitną jeszcze kwiaty i trawy ozdobne.

Szczególnie polecamy spacery w rejony Parku Miejskiego na Bydgoskim Przemieściu, Parku Muzyków i Doliny Marzeń, Parku Glazja, Parku Tysiąclecia, Parku 100-lecia Powrotu Torunia do Wolnej Polski przy placu Rapackiego oraz oczywiście na toruńską starówkę - w okolice Muzeum Etnograficznego, Krzywej Wieży, Zamku Krzyżackiego i Baja Pomorskiego. Jesienne miasto w obiektywie toruńskich fotografików znajdziecie TUTAJ.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE