Partnerski projekt promował toruńską turystykę

2021-10-19 18:00
Partnerski projekt promował toruńską turystykę
Autor: www.pixabay.com Partnerzy mieli możliwość zaprezentowania swoich miast

Toruń znalazł się w zaszczytnym gronie (wraz z partnerami z Włoch, Słowenii, Czarnogóry, Niemiec, Hiszpanii, Słowacji oraz Bośni i Hercegowiny) miast, dla których bardzo ważna jest promocja dziedzictwa kulturowego i wymiana turystyczna. Dzięki sześciu spotkaniom w różnych miejscach, partnerzy mieli możliwość zaprezentowania swoich miast.

Zrównoważone wykorzystanie dziedzictwa kulturowego ma zasadnicze znaczenie dla miast i miejsc turystycznych. Powoduje, że Europa Środkowa pozostaje miejscem wartym odwiedzenia i przyjaznym do życia. Dzięki sześciu spotkaniom, które odbyły się w różnych miejscach, partnerzy mieli możliwość zaprezentowania swoich miast i ich dziedzictwa kulturowego, a także interakcji z lokalnymi podmiotami działającymi w obszarze szeroko rozumianej turystyki kulturowej.

Oferta miasta trafiła bezpośrednio do blisko pół tysiąca osób, a samym projektem interesowali się internauci. W artykuły kliknęło 40 tysięcy osób.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!