Burmistrz Ciechocinka

i

Autor: Facebook Jarosław Jucewicz

Ciechocinek

To był rok niespodzianek. Burmistrz Ciechocinka podsumowuje pierwszy rok urzędowania. Wywiad

2023-11-21 6:48

Wczoraj 9 listopada minął rok od objęcia funkcji Burmistrza Ciechocinka przez Jarosława Jucewicza startującego z własnego komitetu wyborczego. Obecny burmistrz pokonał w drugiej turze głosowania Macieja Bartoszka z Platformy Obywatelskiej.

Przypomnijmy, premier rozpisał przedterminowe wybory w Ciechocinku po nagłej śmierci wieloletniego burmistrza, Leszka Dzierżewicza. Jarosław Jucewicz będzie burmistrzem do tylko do końca obecnej kadencji, czyli do wiosny przyszłego roku.

Wywiad z burmistrzem

Podsumowując rok urzędowania burmistrz Jucewicz powiedział:

Jarosław Jucewicz urodził się 27 lipca 1982 roku w Aleksandrowie Kujawskim. Studiował Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu oraz Zarządzanie i Kontrola w Podmiotach Leczniczych na tej samej uczelni. W 2018 roku rozpoczął studia na kierunku Menedżersko-Prawnym w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. W tym samym roku zdobył mandat radnego w wyborach samorządowych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE