Święto Niepodległości w Toruniu. Miejsca z kulturą i rozrywką otwarte 11 listopada

2022-11-10 13:35
Otwarte
Autor: Pixabay Instytucje kultury i rozrywki otwarte 11 listopada w Toruniu

11 listopada w Dzień Narodowego Święta Niepodległości większość sklepów spożywczych i galerii handlowych będzie zamknięta. Wolne popołudnie w Toruniu będzie można jednak spędzić w znacznie ciekawszych miejscach. Jakie miejsca będą otwarte? Sprawdziliśmy!

Miejsca kultury otwarte w Toruniu 11 listopada

11 listopada w Dzień Niepodległości w Toruniu otwarte będą placówki kulturalne, rozrywkowe oraz restauracje. Gdzie warto wybrać się tego dnia? Polecamy listę interesujących miejsc – idealnych dla przyjaciół, jak i całej rodziny!

Muzeum Okręgowe w Toruniu

Muzeum Okręgowe w Toruniu i jego wszystkie oddziały będą otwarte w długi weekend łącznie ze Świętem Niepodległości (11 do 13 listopada w godzinach od 10.00 do 16.00). Specjalną ofertę przygotowano dla zwiedzających w Muzeum Historii Torunia oraz Muzeum Twierdzy Toruń (będzie można skorzystać z oprowadzania z przewodnikiem). Można będzie też odwiedzić Muzeum Toruńskiego Piernika, gdzie o godzinie 11.00 odbędą się specjalne warsztaty „Piernik w biało-czerwonych barwach”.

Centrum Sztuki Współczesnej

CSW w Toruniu będzie zamknięte 11 listopada, podobnie 12. Otwierają się dopiero 13 listopada w niedzielę.

Cinema City w Toruniu

Kino Cinema City w Toruniu w galerii handlowej Plaza będzie otwarte 11 listopada od godziny 14.30. Podobnie z kinem Cinema City przy ul. Czerwona Droga obok Starego Miasta.

Lucky Star (Toruń Plaza)

Znany lokal Lucky Star mieszczący się w galerii handlowej Toruń Plaza będzie otwarty 11 listopada od 12.00 do 20.00.

Virtual Cinema (Toruń Plaza)

Virtual Cinema w galerii handlowej Toruń Plaza będzie otwarte 11 listopada od godziny 14.00 do 19.00.

 Jump Arena Toruń

Znana w Toruniu atrakcja – Jump Arena Toruń będzie otwarta 11 listopada od godziny 10.00 do 20.00. Instytucja mieści się przy ulicy Polnej 121 (nr tel.: 730531231).

Niewidzialny Dom w Toruniu

Niewidzialny Dom w Toruniu przygotował super promocję na 11 listopada. Każdy odwiedzający będzie mógł wejść z biletem ulgowym (wszyscy, nie tylko dzieci). 12 listopada też będą otwarci, nie czekajcie – idźcie! Instytucja będzie czynna w godzinach od 10.00 do 20.00.

Baseny w Toruniu – Aqua Toruń

Po obchodach Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada polecamy przejść się na basen. Pływanie to świetna forma aktywnego relaksu i zdrowy zestaw ruchowy. Aqua Toruń przy ul. Bażyńskich 9/17 będzie otwarty w godzinach 7.00 do 22.00.

Bary i restauracje w Toruniu

11 listopada w Toruniu będą otwarte wszystkie bary oraz restauracje. W tej sytuacji dobrze będzie zabrać rodzinę albo przyjaciół na obiad lub kolację. W dobry towarzystwie najlepiej cieszyć się z niepodległej ojczyzny.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE