Pit Bike podsumowali sezon. Wielka Gala w Toruniu

2021-12-07 9:26

Najlepsi zawodnicy, ale i trenerzy oraz promotorzy, objawienia i pechowiec roku, a także osobowość medialna – organizatorzy Mistrzostw i Pucharu Polski Pit Bike wręczyli swoje statuetki za miniony sezon. To było dziesięć pełnych emocji rund i zmagania na torach w całym kraju, również w Bydgoszczy, Głażewie i Toruniu.

Łącznie w dłonie laureatów powędrowało aż 25 statuetek. Nagrodzeni zostali nie tylko sportowcy za najlepsze wyniki, ale także działacze i przyjaciele dyscypliny. Nie zabrakło jednak wyróżnień dla najlepszych. Te laury otrzymali Sylwia Dzik i Patryk Stankiewicz, zawodnicy Pucharu Polski Pit Bike SM oraz Julia Pieprzyk i Jakub Jastrzębski ze stawki off-road. Osobowością Medialną został zawodnik młodego pokolenia, Janek Krzywda. Objawieniem Roku został m.in. Franciszek Stokłosa. Najlepszym trenerem, którego wskazali w plebiscycie zawodnicy to Marek Szkopek. Trener zadedykował tytuł swoim kolegom po fachu i ze sceny dziękował szkoleniowcom w całym kraju za ich wkład w rozwój dyscypliny i karier najmłodszych zawodników. Nową kategorią był Ambasador Marki. Nagroda trafiły do twórców publikujących swoje filmy na YouTube i TikToku. Wydarzenie wieńczące zmagania zawodników pit bike w naszym kraju zorganizowało stowarzyszenie MX Otopit Toruń. Mówią Łukasz Pawlikowski, dla którego tegoroczna gala to podsumowanie znacznie dłuższego czasu oraz Żaneta Lipińska, która nie raz na naszej antenie i nie tylko zachęcała również płeć piękną do udziału w rywalizacji.

Pit Bike podsumowali sezon. Wielka Gala w Toruniu

W najbliższą niedzielę, 12 grudnia, w Centrum Olimpijskim w Warszawie szarfy Mistrzów Polski oraz trofea za Puchar Polski obiorą zdobywcy podiów w każdej klasie tegorocznych zmagań. Zakończenie sezonu sportu motocyklowego organizuje Polski Związek Motorowy.​

Pełną relację z tegorocznej Wielkiej Gali Pit Bike 2021 znajdziecie TUTAJ.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!