Pit Bike podsumowali sezon. Wielka Gala w Toruniu

2021-12-07 9:26

Najlepsi zawodnicy, ale i trenerzy oraz promotorzy, objawienia i pechowiec roku, a także osobowość medialna – organizatorzy Mistrzostw i Pucharu Polski Pit Bike wręczyli swoje statuetki za miniony sezon. To było dziesięć pełnych emocji rund i zmagania na torach w całym kraju, również w Bydgoszczy, Głażewie i Toruniu.

Łącznie w dłonie laureatów powędrowało aż 25 statuetek. Nagrodzeni zostali nie tylko sportowcy za najlepsze wyniki, ale także działacze i przyjaciele dyscypliny. Nie zabrakło jednak wyróżnień dla najlepszych. Te laury otrzymali Sylwia Dzik i Patryk Stankiewicz, zawodnicy Pucharu Polski Pit Bike SM oraz Julia Pieprzyk i Jakub Jastrzębski ze stawki off-road. Osobowością Medialną został zawodnik młodego pokolenia, Janek Krzywda. Objawieniem Roku został m.in. Franciszek Stokłosa. Najlepszym trenerem, którego wskazali w plebiscycie zawodnicy to Marek Szkopek. Trener zadedykował tytuł swoim kolegom po fachu i ze sceny dziękował szkoleniowcom w całym kraju za ich wkład w rozwój dyscypliny i karier najmłodszych zawodników. Nową kategorią był Ambasador Marki. Nagroda trafiły do twórców publikujących swoje filmy na YouTube i TikToku. Wydarzenie wieńczące zmagania zawodników pit bike w naszym kraju zorganizowało stowarzyszenie MX Otopit Toruń. Mówią Łukasz Pawlikowski, dla którego tegoroczna gala to podsumowanie znacznie dłuższego czasu oraz Żaneta Lipińska, która nie raz na naszej antenie i nie tylko zachęcała również płeć piękną do udziału w rywalizacji.

Pit Bike podsumowali sezon. Wielka Gala w Toruniu

W najbliższą niedzielę, 12 grudnia, w Centrum Olimpijskim w Warszawie szarfy Mistrzów Polski oraz trofea za Puchar Polski obiorą zdobywcy podiów w każdej klasie tegorocznych zmagań. Zakończenie sezonu sportu motocyklowego organizuje Polski Związek Motorowy.​

Pełną relację z tegorocznej Wielkiej Gali Pit Bike 2021 znajdziecie TUTAJ.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE