Toruńskie zajęcia pozalekcyjne w jednym miejscu. "To duże ułatwienie dla rodziców"

2021-12-03 15:33
Toruńskie zajęcia pozalekcyjne w jednym miejscu. To duże ułatwienie dla rodziców
Autor: pixabay.com Portal Toruń Po Szkole to spore ułatwienie

Szukacie zajęć pozalekcyjnych dla swojego dziecka? Z pomocą przychodzi nowy portal Toruń Po Szkole. W nim cały zbiór miejsc gdzie można uprawiać sport, rozwijać swoje talenty muzyczne oraz doszkalać się w nauce języka obcego.

To będzie na pewno spore ułatwienie dla rodziców z Torunia. W jednym miejscu będą oni mieli dostęp do zajęć dodatkowych, które odbywają się w mieście. Toruń Po Szkole to platforma, która pozwala nam na wyszukanie różnego typu aktywności. Można je podzielić na te związane z muzyką, sportem, nauką języków, doszkalające młodszych w temacie programowania ale i dziedzin przyrodniczych.

- Są to przede wszystkim dyscypliny sportowe, kluby, które prowadzą różne szkółki. Elana czy Twarde Pierniki mają rozreklamowane miejsca. Jest jednak mnóstwo klubów sportowych, które prowadzą swoją działalność, a nie wszyscy wiedzą, że w Toruniu można trenować chociażby karate kyokushin. Można dowiedzieć się gdzie taka możliwość jest, być może szkółka znajduje się w naszej okolicy. Portal posiada precyzyjne informacje, np. wiek od którego można uczęszczać na dane zajęcia, ich godziny. To samo dotyczy także innych kategorii, które są rzetelnie opisane - powiedział nam Łukasz Drygalski z Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

Dodajmy, że portal powstał dzięki pomysłowi Fundacji Eduprojektor. Został uruchomiony dzięki dofinansowaniu Miasta Toruń i Centrum Wsparcia Biznesu.