Od wtorku już bez opadów. I ciepło

2022-04-25 7:17

Jeszcze w poniedziałek niebo nad Toruniem będzie zachmurzone, możliwe są także opady deszczu. Na termometrach około 10 stopni ciepła i będzie to najchłodniejszy dzień tego tygodnia. Od wtorku nieco więcej słońca, a na termometrach już 14-15 stopni powyżej zera. Jeszcze cieplej ma być w piątek i sobotę - wówczas około 16 stopni ciepła na toruńskich termometrach. I bez opadów.

Tydzień rozpoczęliśmy od zachmurzonego nieba nad Toruniem. W poniedziałek są możliwe przelotne opady deszczu, a na termometrach zaledwie 10 stopni ciepła. Jednak już od wtorku zdecydowana poprawa pogody. Będzie słonecznie i bez opadów, a to wpłynie na temperaturę. Średnio w Toruniu od 14 do 15 stopni, ale w piątek i sobotę - nawet 16 stopni powyżej zera. Od wtorku biomet będzie korzystny, ale jeszcze w poniedziałek ciśnienie poniżej 1000 hPa. Od wtorku ciśnienie pójdzie w górę, a w piątek na barometrach w Toruniu około 1020 hPa. W nadchodzący weekend - znowu nieco niżej.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE