Nowe inwestycje na wschodzie i północy Torunia

2021-12-08 9:44

Rozrasta się strefa inwestycyjna na wschodzie Torunia. Do szerokiego grona firm dołącza kolejna, która zbuduje tu showroom urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz pomp ciepła. Toruń rozrasta się nie tylko na wschodzie. Prawie 4000 metrów kwadratowych powierzchni będzie mieć nowy biurowiec w północnej części miasta, przy ulicy Polnej.

Do szerokiego grona firm dołącza kolejna, która zbuduje tu showroom urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz pomp ciepła. To 600 metrów kwadratowych, z czego 400 to magazyn. Powstanie też supernowoczesne biuro, z wykorzystaniem ekologicznych technologii do jego ogrzewania, chłodzenia i wentylowania. Firma zaprezentowała już pierwsze wizualizacje. Toruń rozrasta się nie tylko na wschodzie. Prawie 4000 metrów kwadratowych powierzchni będzie mieć nowy biurowiec w północnej części miasta, przy ulicy Polnej. Będzie to nowa propozycja na biznesowej mapie Torunia – informuje Łukasz Drygalski z Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

Nowe inwestycje na wschodzie i północy Torunia
Krwiobus na Kujawach i Pomorzu zbiera najcenniejszy dar!

O realizowanych, ale i planowanych inwestycjach oraz możliwościach inwestowania przeczytacie więcej na stronach Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu TUTAJ.​

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE