Korona na miarę królowej lub króla. Toruńska Agenda Kulturalna zaprasza do zabawy

2021-01-04 17:47
Korona na miarę królowej lub króla. Toruńska Agenda Kulturalna zaprasza do zabawy
Autor: Marta Łazarska/Radio Eska

Wybierz szablon, wykaż się kreatywnością i podziel się efektem. Toruńska Agenda Kulturalna zaprasza wszystkich, niezależnie od wieku, do stworzenia wyjątkowej dekoracji z okazji Święta Trzech Króli.

W tym roku bez uroczystego orszaku oraz tradycyjnej zabawy na Rynku Staromiejskim i Nowomiejskim. Święto Trzech Króli to podobnie jak wiele innych wydarzeń atrakcja wyłącznie w wersji online. 6 stycznia czekają nas muzyczne transmisje z szopki bożonarodzeniowej. Tego dnia usłyszymy wykonawców tj. Mała Rewia, Michał Hajduczenia, Radek Wysocki i zespół Kavoo czy Szkoła New Art.

W okresie noworocznym nie mogło zabraknąć także konkursu z motywem korony. Jeszcze do 7 stycznia, osoby w każdym wieku mogą wziąć w nim udział. Wystarczy, że pobierzecie dostępny szablon wybranej korony i popiszecie się kreatywnością w ozdobieniu jej. Technika jest dowolna - ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Później wystarczy zrobić zdjęcie naszego dzieła i wysłać je na adres konkurs@tak.torun.pl. Ważne, by w temacie maila wpisać „Konkurs – Moja królewska korona”, a w jego treści - nasze imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu oraz adres e-mail. Szablony koron znajdziecie TUTAJ. Inspiracje możecie czerpać także od Sylwii Dziadek,która ma kilka patentów na prawdziwe królewskie nakrycie głowy.

Regulamin konkursu oraz inne niezbędne informacje dotyczące nadsyłania prac znajdziecie na stronie Toruńskiej Agendy Kulturalnej.

Do świątecznych spacerów po starówce zachęca prezydent Torunia:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE