Toruń zasypany śniegiem. Są już bałwany i bitwy na śnieżki [AUDIO]

i

Autor: Marta Łazarska/Radio Eska

Toruń zasypany śniegiem. Są już bałwany i bitwy na śnieżki [AUDIO]

2021-01-04 14:12

Zima zaskoczyła kierowców i najmłodszych, którzy dziś rozpoczęli ferie. W Toruniu śnieg się klei i pozwala na budowanie wyjątkowych bałwanów. Jest też okazja na bitwę na śnieżki.

To dobry początek dla wszystkich, którzy dziś (04.01.) w Toruniu rozpoczęli ferie. Mroźny poranek zamienił się w białe przedpołudnie. Na toruńskich ulicach pojawiło się sporo śniegu, choć nie dla wszystkich był to powód do radości. Tylko w ciągu godziny policjanci w powiecie odnotowali 15 kolizji. Na ulicach jest ślisko, a co za tym idzie - niebezpiecznie. Więcej na ten temat przeczytacie w naszym materiale poniżej.

Są też dobre strony takiej aury. Pierwszy raz w tym sezonie można było zobaczyć najmłodszych, których zima odciąga od komputera i zachęca do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Torunianie dziś lepili bałwany, zrobili bitwę na śnieżki, wyszli na spacer z psiakami, które także stęskniły się za śniegiem.

Sprawdziliśmy jak śnieżną aurę wykorzystali torunianie

Przypomnijmy, że dzieci i młodzież poniżej 16. roku życia do godziny 16:00 mogą wychodzić wyłącznie z rodzicami, także w ferie. Więcej na temat tego jak spędzić je w kreatywny sposób przeczytacie także w naszym materiale.

Śnieżny i mroźny Toruń w latach 2009-2018
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE