Bieg na dwie i cztery łapy. Psiebiegnij się kolejny raz wspiera podopiecznych toruńskiego schroniska [AUDIO, GALERIA]

2021-07-04 17:10

To było wyjątkowe przedpołudnie w parku na Bydgoskim Przedmieściu. Psiebiegnij się przyciągnęło torunian, którzy chcieli wesprzeć schroniskowe psiaki, a przy okazji poruszać się w pięknych okolicznościach przyrody.

Miłośnicy zwierząt spotkali się przy ulicy Przybyszewskiego o godzinie 11:00. Do przebiegnięcia był dystans 2,5 lub 5 kilometrów. Czas oraz liczba pętli była bez znaczenia. Najważniejsze były chęć pomocy i dobra zabawa. To najważniejsze założenie organizatorów - Stowarzyszenia Marmel. W biegu uczestniczyło około 60 zawodników i zawodniczek, wśród nich pojawili się kibice Elany z Bydgoskiego Przedmieścia oraz żołnierze armii amerykańskiej, którzy w ten sposób uczcili Independence Day. Zebrano 1380 złotych, całość tej kwoty trafi dla podopiecznych toruńskiego schroniska.

Posłuchaj naszej relacji z Psiebiegnij się

Dodajmy, że to kolejna odsłona akcji Psiebiegnij się. Jeżeli chcecie wziąć udział w kolejnej - warto już zacząć pierwsze treningi. Najbliższa odsłona akcji ma odbyć się na jesień.

Psiebiegnij się w Toruniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE