Obława w Kowalu

i

Autor: KPP Włocławek

Kryminane

Bandyta, który uzbrojony uciekał w Kowalu jest w rękach policji

2023-10-05 9:13

Uzbrojony bandyta, który uciekał policji w Kowalu został zatrzymany . 40-latek odpowie za niezatrzymanie się do kontroli drogowej i grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Sobotnia obława

Przypomnijmy, Jak poinformowała włocławska policja w sobotę ok. godz. 9 mundurowi podjęli pościg za kierowcą mazdy, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Jeden z funkcjonariuszy oddał strzał w oponę. Radiowóz, który wziął udział w akcji, uderzył w słup. Po porzuceniu samochodu ścigany mężczyzna ukrywał się na terenie Kowala.

Pisaliśmy o tym w sobotnim artykule poświęconym tej sprawie

Wczoraj, 1 października mężczyzna został aresztowany i odpowie za ucieczkę przed policją drogową. Prokurator zdecyduje, czy sprawca odpowie za inne przestępstwa. Trwa śledztwo w tej sprawie. Jak informuje prokuratura grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności. 

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE