Pościg w Kowalu

i

Autor: KPP Włocławek

Kryminalne

Strzały i pościg w Kowalu. Policja poszukuje uzbrojonego mężczyzny

2023-09-30 15:24

Do strzelaniny doszło w sobotę 30 września, w ok. skrzyżowania ul. Kościuszki i Tylickiego. Policja poszukuje przestępcy, który porzucił samochód i dalej prawdopodobnie przebywa w okolicach Kowala. Zachowajcie ostrożność" - apeluje w mediach Eugeniusz Gołembiewski, burmistrz Kowala.

Pościg

Do pościgu za uzbrojonym mężczyzną miało dojść około godz. 9 w sobotę, 30 września. Wówczas padły strzały. Jak poinformowała rzecznik prasowy włocławskiej policji - nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek:  - policjanci przestrzelili opony auta uciekiniera. W trakcie pościgu uszkodzony został także policyjny radiowóz. Sprawca nie został jeszcze zatrzymany. Trwa obława policji.

Policjanci podjęli pościg za kierującym mazdą, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. - Jeden z funkcjonariuszy wykorzystał broń do zatrzymania pojazdu, oddając strzał w oponę. Obecnie trwają czynności. Z uwagi na dobro sprawy nie udzielamy więcej informacji - mówi nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE