Xbox Game Pass

Xbox Game Pass 19 lipca z hitem od Capcom. Jedna z najlepszych gier 2024 r. w abonamencie

2024-06-16 18:24

Jeśli jakimś cudem narzekaliście w ostatnich miesiącach na nudę w Xbox Game Pass, teraz Capcom potwierdził prawdziwy hit, który już niedługo zadebiutuje w usłudze., Nowa gra z gatunku hack-and-slash, Kunitsu-Gami: Path of the Goddess wyląduje w abonamencie Microsoft 19 lipca 2024 r.

Kunitsu-Gami: Path of the Goddess od 19 lipca w Xbox Game Pass

Kunitsu-Gami: Path of the Goddess to strategiczna gra akcji, która rozgrywa się w wyjątkowej scenerii inspirowanej Japonią. Podczas Summer Game Fest Capcom ujawniło, że ​​gra zostanie dodana do usługi Xbox Game Pass 19 lipca, czyli w dniu swojej premiery. Zwiastun dał także fanom krótki wgląd w rozgrywkę, skupiając się na nowej postaci o imieniu „Soh”. Postać dzierży katanę i może atakować wrogów wszelkimi rodzajami ciosów, a jednocześnie manewrując po polu bitwy jako duch przypominający kulę ognia.

Czytaj też: Xbox Game Pass 27 czerwca z ekskluzywnym hitem PlayStation?! Posiadacze konsoli mogą zacierać ręce

Zwiastun pokazał także wiele różnych potworów oraz wgląd w zawartość premium za zamówienie w przedsprzedaży, w tym dwa Talizmany będące wyposażeniem Soh: Walking Basket i Astral Projection. Jako bonus w przedsprzedaży dołączono także mini-artbook. Kunitsu-Gami ma zostać wydane także na PC za pośrednictwem Steam i sklepu Windows, wraz z wersjami na konsole PS4 i PS5.

Listen on Spreaker.