Wyjątkowa licytacja WOŚP w Szczecinie. Będzie można zwiedzić Fabrykę Wody

2023-01-24 13:02
Fabryka Wody, listopad 2022
Autor: Fabryka Wody

W Zachodniopomorskiem trwa wiele ciekawych licytacji, m.in. obserwacja żubrów czy oglądanie meczu Pogoni z prezydentem Krzystkiem. Fabryka Wody też ma coś ciekawego…

Fabryka Wody w Szczecinie otwarta dla zwycięzcy licytacji dla WOŚP

To jedna z upragnionych przez szczecinian inwestycji. Nie tylko rekreacyjnych, ale też edukacyjnych. Dlatego zaproponowali jedną z ciekawszych licytacji.

- Osoba, która wygra licytację, zostanie zaproszona na spacer po powstającym obiekcie parku wodnego pn.  Fabryka Wody i będzie mogła na niego zabrać swoich bliskich lub znajomych (maksymalnie 4 osoby) – powiedział Piotr Zieliński, rzecznik prasowy Fabryki Wody.

Odwiedzający będą mogli zwiedzić wszystkie strefy obiektu:

  • baseny,
  • saunarium,
  • edukatorium,
  • podbasenia z jego tajemnicami (instalacje, urządzenia itp.)

Zwiedzający pozna wszystkie ciekawostki budowlane oraz przetestuje eksponaty. Ma być również przygotowany specjalny pokaz naukowy. Do tego otrzymają ponadto zestawy upominków oraz vouchery na strefę basenu rekreacyjnego, które będzie można wykorzystać po otwarciu Fabryki Wody.

Pod tym LINKIEM znajduje się licytacja.

Fabryka Wody w Szczecinie: o inwestycji

To ogromny kompleks, który ma kilka funkcji, m.in.:

  • rekreacyjną,
  • rozrywkową,
  • edukacyjną.

Będzie to jeden z najnowocześniejszych obiektów w Polsce.

W skład całego kompleksu wchodzi Aquapark z basenami, zjeżdżalniami, zewnętrzną strefą rekreacyjną z tarasami wypoczynkowymi i plażą. Jedno z największych w kraju saunarium ze strefą wellness. Strefa Sportowa z siłownią, centrum fitness i ścianką wspinaczkową. Strefa Rozrywkowa z kręgielnią, stołami do bilarda oraz rozbudowana Strefa Gastronomiczna. W części zewnętrznej zlokalizowany będzie Amfiteatr, który zimą będzie można zaadaptować pod lodowisko oraz tor lodowy.

Zdecydowanie wyróżni się nowoczesne Centrum Edukacyjne z motywem przewodnim „wodą”. Wizyta w Edukatorium ma stanowić niesamowitą podróż poprzez kosmos, historię ludzkości oraz do głębin mórz i oceanów. To właśnie w tym miejscu, zwiedzający poznają opowieść o tym, jak woda zapoczątkowała życie na naszej planecie i jaki ma wpływ na rozwój naszej cywilizacji. 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE