Piłka nożna

To wszystkie kobiety Radosława Majdana. Jak dobrze pamiętasz podboje polskiego playboya!

2024-05-04 15:33

Mówili o nim polski David Beckham. Radosław Majdan był bożyszczem kobiet i gwiazdą plotkarskich portali. Jego status celebryty i playboya wykraczał daleko poza piłkarskie boiska, gdzie zdobył uznanie jako bramkarz Pogoni Szczecin i Wisły Kraków. Przypominamy wszystkie burzliwe związki Radosława Majdana!

O Radosławie Majdanie mówiono "polski David Beckham" 

Długie włosy, tatuaże i styl bycia prawdziwego rockmana - to tym wyróżniał się Radosław Majdan w czasach swojej świetności. Wraz z sukcesami na boisku, takimi jak wyjazd na Mundial 2022 w Korei i Japonii oraz mistrzostwo Polski z Wisłą Kraków, Majdanem zaczęły coraz częściej interesować się media. Szczecinianin lubił błysk fleszy i szybko wszedł w rolę naczelnego celebryty polskiej piłki nożnej. 

Majdan szybko wykreował wizerunek playboya. Po nieudanym małżeństwie ze znaną projektantką Sylwią Majdan, Radek związał się z nieznaną jeszcze wtedy Dorotą Rabczewską, czyli Dodą. Związek szokował opinię publiczną, a media okrzyknęły parę polskimi Davidem i Victorią Beckham. Majdan rozstał się jednak z Dodą w atmosferze skandalu i długo szukał prawdziwej miłości. Dopiero w 2016 roku ożenił się prezenterką telewizyjną Małgorzatą Rozenek, z którą w końcu osiągnął wymarzony spokój. 

Wszystkie związki Radosława Majdana przypominamy w naszej galerii. Jesteście ciekawi, z jakimi kobietami związany był legendarny bramkarz Pogoni Szczecin? 

Jak dobrze pamiętasz karierę Radosława Majdana

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Z jakiego miasta pochodzi Radosław Majdan?
Radosław Majdan