Celebryci

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wypoczywają nad basenem! Pochwalili się intymnymi chwilami

2023-08-01 15:21

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to jedna z najbardziej popularnych par celebrytów w kraju. Bohaterowie "Iron Majdan" i "Azja Express" chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym na Instagramie. Tym razem pokazali rodzinne chwile spędzone na ogrodowym basenie!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spędzają wspólne chwile w basenie

Kto nie lubi Małgorzat Rozenek i Radosława Majdana? Ta para podbiła serca widzów w programach "Azja Express" i "Iron Majdan", ale także zyskała szacunek aktywistów dzięki konsekwentnej walce o dostępność in-vitro w Polsce. Magdalena i Radek to niezwykle rodzinni ludzie, którzy chętnie dzielą się wspólnymi chwilami z trójką swoich synów - Stanisławem i Tadeuszem z poprzedniego związku Rozenek oraz wspólnym Henrykiem. 

Tym razem ulubiona para polskiego show-businessu pochwaliła się relaksującymi chwilami spędzonymi na ogrodowym basenie. Na filmiku udostępnionym zarówno przez Majdana, jak i Rozenek widać, jak umięśniony bramkarz bawi się z małym Henrykiem w basenie! 

Rodzinna miłość Majdanów 

To nie pierwszy raz, kiedy Majdanowie chwalą się czasem przy domowym basenie. Radosława Majdan chętnie pokazuje swoje treningi w ogródku, w obecności 3-letniego synka Henryka:

Niedziela z moim małym Sportowcem - napisał na Instagramie

Rozenek z kolei pokazała wspólne chwile spędzone ze szwagrem Cezarym Majdanem i jego dziećmi w basenie 

- Bardzo dużo dzieci się zrobiło - zażartowała Perfekcyjna Pani Domu

A Wy jak spędzacie wolny czas?