Za kilka tygodni sklepy przy ul. Duńskiej i ul. Mickiewicza zostaną otwarte pod marką Netto

i

Autor: Pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne Za kilka tygodni sklepy przy ul. Duńskiej i ul. Mickiewicza zostaną otwarte pod marką Netto

Markety Tesco w Szczecinie zmieniają się w sklepy sieci Netto. Kiedy nowe otwarcie?

2021-04-01 15:15

Trzy sklepy działające w Szczecinie pod szyldem Tesco w najbliższych tygodniach zostaną zamknięte. Przerwa w ich działaniu będzie chwilowa i po krótkim odświeżeniu powrócą jako sklepy sieci Netto.

Duńska firma Netto przejęła od brytyjskiego Tesco ponad 300 sklepów w Polsce. Zgodnie z umową nowy właściciel ma wymienić szyld na własny w ciągu maksymalnie 18 miesięcy - informuje strona WiadomosciHandlowe.pl. 

Branżowy serwis dotarł też do informacji, kiedy rozpocznie się “transformacja” przejętych sklepów. Jako jedne z pierwszych w Polsce zostaną zamknięte sklep Tesco przy ul. Duńskiej oraz przy ul. Polickiej. Ich amknięcie planowane jest na 8 kwietnia. Dokładnie tydzień później działalność zakończy Tesco przy ul. Mickiewicza. 

Po jakim czasie sklepy zostaną otwarte pod szyldem Netto? WiadomosciHandlowe.pl informują, że modernizacja w jednym punkcie handlowym może zająć od 6 do 18 tygodni. Wszystko zależy od stanu danego obiektu, jego powierzchni i stopnia zmian, jakie należy przeprowadzić. Nowe sklepy przy ul. Duńskiej , ul. Polickiej i ul. Mickiewicza mogą być już otwarte nawet w maju lub dopiero w sierpniu.

Co z pozostałymi sklepami Tesco w Szczecinie?

Oprócz dwóch wspomnianych sklepów, do sieci Tesco w Szczecinie należały też lokalizacje m.in. przy ul. Rydla i ul. Milczańskiej. Dwa pierwsze, podobnie jak pozostałe kilkaset sklepów, będą sukcesywnie zamykane w kolejnych miesiącach i po rebrandingu zostaną otwarte jako placówki Netto. Tesco przy ul. Milczańskiej, tak jak siedem innych sklepów tej sieci, zostało wyłączone z transakcji. Nadal oficjalnie nie poinformowano, co będzie mieścić się w lokalizacji, w której ciągle jeszcze działa sklep pod starą marką. 

Sonda
Co wolisz?
Raport z Anteny 01.04
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE