Zniszczono cztery z jedenastu jaj

i

Autor: materiały prasowe Zniszczono cztery z jedenastu jaj

Pisanki w Alei Kwiatowej ZNISZCZONE! Komu przeszkadzały świąteczne ozdoby?

2021-04-01 15:13

Gigantyczne pisanki w Alei Kwiatowej w Szczecinie zostały zniszczone. W ustaleniu tożsamości sprawców ma pomóc monitoring.

Zniszczone są cztery z jedenastu jaj ustawionych w Alei Kwiatowej obok placu Żołnierza w Szczecinie. Nieustaleni sprawcy wyrwali łapę Gryfa, ukradli lampki, pomazali sprayem oraz przewrócili pisanki. 

- Przypominamy, że w Alei Kwiatowej znajduje się monitoring - mówi Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - A pisanki pojawiły się tam jako atrakcja, która ma cieszyć oko, przypominać o zbliżających się Świętach i trwającym Jarmarku Wielkanocnym Online.

Łącznie powstało dwanaście pisanek - jedna znajduje się przed wejściem do Urzędu Miasta. 

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl.

Wielkanoc - czy rozpoznasz to słowo w innych językach?

Pytanie 1 z 10
Cásca
Raport z Anteny 01.04
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE