rozrywka

Tak teraz wygląda Magda Jankowska z Hotel Paradise 2. Nie poznalibyście jej na ulicy!

2024-04-16 14:40

Hotel Paradise jest emitowany w telewizji TVN7/TVN od 2020 roku. Na przestrzeni lat pojawiło się wiele charakternych i zadziornych postaci. Taką osobą niewątpliwie była Magda Jankowska. Uczestniczka Hotelu Paradise 2 została zapamiętana jako waleczna kobieta. Jak teraz wygląda Magda Jankowska?

Hotel Paradise. Magda Jankowska walczyła w Hotel Paradise 2

Magda Jankowska była w tzw. starej gwardii. Już na samym początku spodobała się wielu uczestnikom, co spowodowało też niemałe konflikty i zamieszane. Na pierwszym Rajskim Rozdaniu odrzuciła chłopaka, który był w jej typie na rzecz dobrego kolegi. Gdy związała się z Robertem Kapicą, okazało się, że Magda ma więcej wrogów niż sojuszników. Przez Kamila Piórkowskiego dziewczyna odpadła z Hotel Paradise. Tak samo Robert. Jednak oboje wrócili i zajęli 3.miejsce w Hotel Paradise 2. W międzyczasie toczyli wojnę z Kamilem Piórkowskim, a nawet wdali się w chwilowy konflikt z Dominiką Konował czy Ivanem Yevtushenko.

Wielu pamięta Magdę Jankowską jako niezwykle upartą, ale i szczerą uczestniczkę. Zawsze walczyła o swoje zdanie, nie bała się mówić, co myśli.

Magda Jankowska po Hotelu Paradise

Magda Jankowska nie stworzyła związku z Robertem Kapicą. Choć jak informowała, próbowali, to niestety relacja nie przetrwała próby czasu. Obecnie Magda wygląda całkowicie inaczej.

Jak się przyznała, poddała się kilku zabiegom upiększającym:

  • liposukcji,
  • operacji pośladków,
  • powiększanie ust,
  • prawdopodobnie podniesienie oraz ujędrnienie piersi.

Przefarbowała też włosy na inny kolor. Tak samo jak przed programem,  Na swoim instagramie ochoczo się chwali swoimi roznegliżowanymi zdjęciami. Zobaczcie w galerii zdjęć, jak zmieniła się Magda Jankowska z Hotelu Paradise 2!