Na swoim koncie mają sporo sukcesów, w weekend zespół KAMENA RALLY TEAM odwiedził Szczecin

2021-06-21 10:16
Kamena Rally Team
Autor: Michał Zaręba

Darek Baśkiewicz i Tomek Białkowski odwiedzili stolicę Pomorza Zachodniego podczas Pikniku nad Odrą, gdzie nie tylko zaprezentowali fanom motoryzacji nowy model samochodu, ale także opowiadali o swoich dotychczasowych startach.

Zespół Kamena Rally Team w ostatnich tygodniach dołączył także do ekipy Orlen Teamu. Już pod nowym szyldem Panowie wygrali w Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych w klasie T4 w Bornem Sulinowie. Kolejny rajd już w najbliższy weekend. Kamena Rally Team powalczy o zwycięstwo w San Marino podczas Rajdowych Mistrzostw Włoch.

-To bardzo ciekawy rajd, rozgrywany po trasach WRC. Dla nas jest to nowość. Na pewno będzie to szybki rajd, dlatego nie możemy się doczekać - mówi Darek Baśkiewicz pilot Kamena Rally Team.

Późniejsze plany dotyczą startów w rajdzie Dakar.

- Liczymy, że start w Rajdzie Dakar uda się w 2023 roku. Jednak wszystko zależy od naszych tegorocznych i przyszłorocznych wyników. Dlatego mamy wielką nadzieję, że uda nam się to osiągnąć - dodaje Tomek Białkowski kierowca Kamena Rally Team.

My ze swojej strony trzymamy kciuki za nasz Eskowy zespół rajdowy!

Piłkarskie emocje na PGE Narodowym. W strefie kibica zawrzało
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE