Henio i Marysia

i

Autor: Screen Polsat

telewizja

Henio z "Chłopaków do wzięcia" wygląda jak inny człowiek! To dzięki Marysi? Nagrania wszystko wyjaśniają

2023-09-18 10:31

Program „Chłopaki do wzięcia” od lat zbiera dużą rzeszę fanów. Szczególnie popularny jest tam Heniu, któremu nareszcie udało się znaleźć ukochaną – Marysię. Jak się okazuje, dzięki niej rolnik zmienił się nie do poznania!

Metamorfoza Henia z „Chłopaków do wzięcia”

Program Polsatu „Chłopaki do wzięcia” od lat cieszy się sporą widownią. Ludzie lubią śledzić losy mężczyzn po przejściach, którzy szukają miłości. Jedną z największych gwiazd „Chłopaków do wzięcia” jest Henio. Przez wiele długich lat poszukiwał on partnerki skłonnej do poświęcenia swojego życia i zamieszkania z nim w jego gospodarstwie, z dala od miasta. Na jego drodze pojawiła się Marysia, też kobieta po przejściach. Jej były mąż był przemocowcem, do tego alkoholikiem. Choć jej mąż zmarł, kobieta dalej boryka się z traumami.

Jak się okazuje, związek Henia i Marysi przyniósł obojgu wiele dobrego. Mężczyzna w końcu zaczął rozważać gruntowny remont domu. Patrząc na Henia, można stwierdzić, że stał się też po prostu schludniejszym człowiekiem – czysty ubiór, ułożone włosy, zdrowsza cera.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz zagrzewa do pracy. Chłopaki dali radę!

Henio i Marysia w „Chłopaki do wzięcia”. Miłość kwitnie

W poniższym filmiku widać, jak Marysia nakłania go do remontu. Podpowiada, jak można wyremontować mieszkanie, co położyć, itp. Henio zdecydowanie ulega swojej ukochanej i widać, że jest w niej zauroczony. Jak się okazuje, wyznał nawet Marysi miłość. Ta zaczęła rozważać

- Henio to mi tak po mowie się spodobał – opowiada Marysia.

Jak zaznacza kobieta, chciałaby też się do niego przeprowadzić.

Tak mieszkają i żyją "Chłopaki do wzięcia". Bieda aż piszczy? Niektórzy mają takie domy, że głowa mała!