PS Plus

i

Autor: Sony PlayStation

PS Plus

PS Plus Maj 2024 dodał hit tego roku! Można pobierać za darmo. „Najlepsza gra roku”?

2024-05-16 9:33

Kilka tygodni temu większość abonentów PlayStation Plus prawdopodobnie nie słyszała o Animal Well. Jednak w ciągu kilku dni wiele może się zmienić, ponieważ nagle ta niezależna łamigłówka staje się tematem rozmów w świecie gier i można w nią już zagrać w ramach płatnej subskrypcji Sony.

Niespodziewany hit 2024 r. w PS Plus

Członkowie PlayStation Plus na poziomie Extra lub Premium mogą pobrać Animal Well bez dodatkowych kosztów. Gra została wydana na PS5, Nintendo Switch i PC w czwartek, 9 maja, a teraz jest dostępna w bibliotece PS Plus. Opracowany przez Shared Memory, studio składające się z jednego programisty o imieniu Billy Basso, Animal Well to niezależny tytuł mieszczący się w gatunku „Metroidvania”. Zasadniczo oznacza to, że eksploracja jest kluczowym filarem, a wiele części świata jest początkowo zamkniętych, co wymaga późniejszego powrotu z nowym przedmiotem lub możliwością dalszego postępu.

Czytaj też: PS Plus Maj 2024 z bonusową grą! Otwarty świat rodem z Grand Theft Auto. Nie pożałujecie

W Animal Well eksplorujesz połączony labirynt pełen tajemnic do odkrycia i zagadek do odblokowania. Będziesz musiał zbierać przedmioty, aby w nieoczekiwany sposób nawiązać kontakt z otoczeniem, a podczas podróży w głąb studni spotkasz różne stworzenia, niektóre przyjazne, a inne wrogie. Twoim głównym celem jest odkrycie największych tajemnic tego miejsca.

Chociaż zaledwie kilka miesięcy temu Animal Well nie znajdował się na wielu listach „najbardziej oczekiwanych gier roku 2024”, wydaje się, że można bezpiecznie założyć, że znajdzie się w wielu zestawieniach „najlepszych gier roku”, gdy spojrzymy wstecz na rok 2024. Animal Well cieszy się niemal powszechnym uznaniem krytyków. Według serwisu Metacritic jest to jedna z najwyżej ocenianych gier roku na PS5.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

PlayStation QUIZ: Którym bohaterem z gier ekskluzywnych Sony jesteś?

Pytanie 1 z 10
Jaki jest twój preferowany styl walki w grach?