Głos Portowców w Radiu ESKA

Autor: Radio Eska

Głos Portowców w Radiu ESKA - Za nami dwa ostanie spotkania w tym roku

2022-11-14 21:22

W jutrzejszym odcinku poddamy analizie spotkania z Rakowem Częstochowa w Pucharze Polski oraz z Radomiakiem Radom, które zakończyło ekstraklasową jesień.

Środowe spotkanie w PP z Rakowem zakończyło się porażką 1:0, tym samym w opinii wielu Pogoń wypisała się z walki o jakiekolwiek trofeum w tym sezonie. Drugie spotkanie, wyjazdowe Portowcy wygrali 2:1. Chociaż o 3 punkty musieli walczyć do ostatnich minut, to 3 punkty pojechały do Szczecina. O tych dwóch meczach oraz o tym, co nas czego możemy spodziewać się w przerwie zimowej, porozmawiamy w stałym składzie.