Dziś w Szczecinie pogoda będzie się zmieniała z godziny na godzinę [PROGNOZA POGODY]

2021-10-21 5:29
pogoda Szczecin
Autor: Paweł Czyżewski

Silny wiatr, deszcz, słońce i bardzo niskie ciśnienie. Tak w skrócie będzie wyglądała dzisiejsza pogodowa przeplatanka w naszym mieście. Pozytywnym zaskoczeniem są na pewno dość wysokie temperatury. Jeszcze przed wschodem słońca szczecińskie termometry pokazywały 15 stopni.

Temperatury maksymalnie wzrosną dziś do "17". Odczucie ciepła może być jednak nieco niższe z powodu bardzo silnego wiatru. Jeżeli macie na balkonach jakieś, zwłaszcza lekkie, przedmioty, to warto schować je do środka. Na niebie przez cały dzień będzie trwała rywalizacja między słońcem a chmurami i ciężko w tym pojedynku wskazać faworyta. Przez cały dzień spodziewamy się także opadów deszczu, więc parasolki z pewnością się przydadzą. 

Duży wpływ na nasze samopoczucie może dziś mieć bardzo niskie ciśnienie. Szczecińskie barometry wskażą maksymalnie okolice 990 hPa. Mocniejsza kawa może okazać się niezbędna. Dziś obchodzimy Międzynarodowy dzień odpoczynku od świętowania. Zapowiada się więc dzień bez imprezy. Choć... czy to jest w ogóle możliwe? ;) 

Zdewastowane przejście podziemne w centrum Szczecina
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE