22 lutego to Dzień Ofiar Przestępstw. Prokuratorzy udzielają bezpłatnych porad

2021-02-22 13:29
prokuratura Szczecin
Autor: Grzegorz Kluczyński

Od poniedziałki do piątku potrwa tydzień pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwami, w ramach której prokuratorzy ze Szczecina i regionu będą udzielali darmowych porad.

- W siedzibie Prokuratury Okręgowej przy ul. Stoisława 6 oraz w Prokuraturach Rejonowych Okręgu Szczecińskiego, wyznaczeni prokuratorzy będą pełnili dyżury, w trakcie których pokrzywdzeni przestępstwem, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji, będą mogli uzyskać wsparcie oraz informacje na temat przysługujących im uprawnień - wyjaśnia Alicja Macugowska-Kyszka, rzeczniczka szczecińskiej prokuratury.

Szczecinianie będą mogli zwrócić się o pomoc do wyznaczonego specjalnie w tym celu miejsca.

- Wyznaczeni prokuratorzy będą pełnić dyżur w Okręgowym Ośrodku Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem w Szczecinie, przy ul. Energetyków 10 - dodaje Macugowska-Kyszka.

Szczegóły akcji oraz daty, godziny i miejsca dyżurów prokuratorów ze Szczecina i regionu można znaleźć na stronie prokuratury.

Sonda
Czy za rażące naruszenie przepisów drogowych kierowcy powinni tracić prawo jazdy dożywotnio?
Podejrzani o kanibalizm stanęli przed sądem w Szczecinie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE