Dominika Stosio

i

Autor: TVN

lokalne gwiazdy

Dominika Stosio w Hotelu Paradise miała wstrząsające przeżycie. Widzowie nawet nie zauważyli!

2024-04-15 8:40

Hotel Paradise to jedno z show TVN. Emitowane jest dokładnie w TVN7 i serwisie player.pl. Dominika Stosio ze Szczecina to jedna z gwiazd 5. sezonu Hotelu Paradise oraz Hotel Paradise. All Stars. Piękna tancerka ujawniła dla portalu eska.pl, że podczas trwania jej sezonu przeżyła chwile grozy, a widzowie nawet tego nie zauważyli.

Dominika Stosio miała chwile grozy w Hotelu Paradise

Dominika Stosio z Hotelu Paradise 5 jest zdecydowanie jedną z najmilej wspominanych uczestniczek. Choć doszła do tygodnia finałowego z przyjacielem, sama miło też wspomina pobyt w programie. Do dziś przyjaźni się z Klaudią Bigus. Ostatnio w wywiadzie dla Eska Szczecin News wspominała o tym, co dzieje się z uczestnikami po odpadnięciu z Hotelu Paradise. Jak się okazało, podczas trwania programu stało się coś, czego widzowie nawet nie zauważyli!

- Mało kto wie, ale w Panamie w 5 sezonie dostałam uczulenie na słońce - lekarz przychodził do mnie codziennie. Był nawet dzień, gdzie zabrali mnie do szpitala i w programie tego nikt nie zauważył. Tak dobrze było zmontowane - powiedziała Dominika Stosio dla Eska Szczecin News.

W razie co, jak zaznacza Dominika, produkcja była zawsze obok i oferowano też im wsparcie psychologa.

Dominika Stosio zawalczy 20 kwietnia w Hybrid MMA w Zielonej Górze.

Radio Eska: "Hotel Paradise": najpiękniejsze uczestniczki. W rajskiej willi zrobiły furorę, a od ich zdjęć na Instagramie nie można oderwać wzroku!

Tak zmieniała się Dominika Stosio z Hotelu Paradise