Do południa mozliwe opady, po południu już tylko chmury [PROGNOZA POGODY]

2021-09-30 6:44
Pogoda Szczecin i okolice. Ile stopni dziś na Pomorzu Zachodnim?
Autor: Canva Pogoda Szczecin i okolice. Ile stopni dziś na Pomorzu Zachodnim?

Drogie Panie, jeśli planowałyście spacer ze swoimi mężczyznami w Dniu Chłopaka przed godziną 12. to warto zweryfikować swoje plany. Istnieje możliwość przelotnych opadów deszczu w tej części dnia. Sprawdź dzisiejszą pogodę dla Szczecina.

Dlatego wychodząc z domu o poranku lepiej dla bezpieczeństwa zabrać ze sobą parasolkę. Ciemne chmury pozostaną razem z nami do końca dnia. W najcieplejszym momencie na termometrach w Szczecinie zobaczymy dzisiaj 13 stopni Celsjusza, jednak odczuwalna temperatura może być delikatnie niższa. Cały czas wysoko jeśli chodzi o ciśnienie na szczecińskich barometrach, ale to nie koniec na dzisiaj - ciśnienie będzie jeszcze rosło, więc warto zrezygnować z nadmiernej ilości kofeiny w postaci kawy. Jakość powietrza w Szczecinie znajduje się na dobrym poziomie. 

Sonda
Czy rozrywki e-sportowe mogą w przyszłości zastąpić tradycyjny sport?
Z ochroniarza na urzędnika. Pokochacie Pana Józefa!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE