Targi Dziecięce Boboland Baby 2021. Światowe marki, promocje i atrakcje dla odwiedzających

2021-09-11 7:00
Targi dziecięce Boboland Baby
Autor: mat. organizatora Targi dziecięce Boboland Baby

To będzie świetna okazja, by rodzice mogli zrobić zakupy dla swoich pociech w atrakcyjnych cenach, a także spotkać z ekspertami. Ale to tylko część atrakcji przygotowanych na kolejną edycję targów dziecięcych Boboland Baby, które odbędą się w Szczecinie w piątek i sobotę, 17-18 września 2021 r.

Ponad 30 wystawców i atrakcyjne ceny

Targi Dziecięce Boboland Baby 2021 to nie tylko możliwość zapoznania się z ofertą producentów artykułów dla dzieci. To przede wszystkim szansa na udane zakupy. W piątek i sobotę, w salonach Boboland pojawi się ponad 30 wystawców najlepszych polskich i światowych marek dziecięcych. Co bardzo istotne, podobnie jak w czasie poprzednich edycji, artykuły będą dostępne w specjalnych, niższych cenach hurtowych. Będzie to więc wyjątkowa okazja do zakupu nowego wózka, akcesoriów, ubranek oraz zabawek dla najmłodszych członków rodziny.

Spotkania z ekspertami

Po udanych zakupach rodzice będą mogli także zasięgnąć ważnych informacji oraz znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Targi Dziecięce Boboland Baby 2021 są bowiem doskonałą okazją do rozmowy i konsultacji z doradcami z branży dziecięcej. Na targach pojawi się kilkudziesięciu przedstawicieli i ekspertów najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych marek dziecięcych w Polsce, którzy pomogą wybrać odpowiednie produkty dla dzieci.

Targi Dziecięce Boboland Baby
Autor: mat. organizatora Targi Dziecięce Boboland Baby

Liczne atrakcje i konkursy

Podczas targów nie zabraknie także dobrej zabawy. Dla wszystkich, którzy w dniach 17-18 wezmą udział w wydarzeniu, organizatorzy przygotowali liczne atrakcje m.in. w postaci pokazów najnowszych artykułów i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Dwie lokalizacje

Tegoroczna edycja targów Boboland Baby odbędzie się w dwóch lokalizacjach: w salonach Boboland przy ul. Hangarowej 15 na Prawobrzeżu i przy ul. Mieszka I 65 w lewobrzeżnej części Szczecina.

Więcej informacji na temat Targów Dziecięcych Boboland Baby 2021 można znaleźć na stronie boboland24.pl i na Facebooku.

Targi Dziecięce Boboland Baby
Autor: mat. organizatora Targi Dziecięce Boboland Baby
Targi Dziecięce Boboland Baby
Autor: mat. organizatora Targi Dziecięce Boboland Baby

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE