Gwiazdy

Anna Lewandowska wróciła na Instagram! Pochwaliła się nagraniem z bajecznych wakacji

2023-08-21 11:03

Przez ostatnie dwa tygodnie Anna Lewandowska nie publikowała żadnych treści na swoim Instagramie. Zaniepokoiło to jej wiernych fanów, którzy zaczęli snuć teorie spiskowe o chorobie... a nawet porwaniu influencerki! Jak się okazało, Ani nic nie groziło. Żona Roberta Lewandowskiego odpoczywała na Dominikanie!

Wakacje Ani Lewandowskiej - co działo się z kobietą? 

Dla niektórych dwa tygodnie bez Instagrama to jak cała wieczność! Przekonała się o tym Ania Lewandowska, która odstawiła media społecznościowe na kilkanaście dni... i spotkała się z wielkim hejtem! Jaka jest tego przyczyna? 

Ania Lewandowska dwa tygodnie temu kompletnie zniknęła z mediów społecznościowych. Niektórzy zaczęli niepokoić się nagłym zniknięciem influencerki i szefowej marki Foods By Ann. Jak się okazało, to nie nagła choroba, a potrzeba wypoczynku była przyczyną nieobecności Ani na mediach społecznościowych. Kobieta wybrała się ze swoją przyjaciółką na słoneczną Dominikanę, gdzie obowiązywała jedna zasada - brak telefonów! 

- Jedna z najlepszych podróży w moim życiu - napisała po powrocie Lewandowska

Co więc nie spodobało się internautom? Odpowiedź was zaskoczy! 

Anię Lewandowską spotkał prawdziwy hejt! Powodem jedno wideo...

Jak się okazuje, internautom nie przypadł do gustu profesjonalnie zmontowany film wideo z wyjazdu Lewandowskiej. Obserwujący gwiazdę na Instagramie wytknęli jej, że to hipokryzja wyjeżdżać na wakacje bez telefonu, tylko po to, aby potem publikować wideo kręcone... z drona! 

Wakacje bez telefonu i internetu z ekipą filmowa i dronami aby po powrocie wrzucić do internetu profesjonalnie zmontowany film z tychże wakacji - normalnie wagabunda z plecakiem i saperką - smutne jest to że jest aż tylu klakierów podziwiających wyczyny tej Pani - skomentował jeden z użytkowników

To jednak był telefon? Tak wygląda wyjazd naszych polskich celebrity odciętych od świata - dodaje użytkowniczka Alicja

Szkoda że tak bez słowa Ania znikneła.. troszkę nie fajnie dla obserwatorów i fanów - zauważa jedna z obserwujących

A co na to Ania? Żona piłkarza FC Barcelona ma najwyraźniej ważniejsze rzeczy na głowie niż przejmowanie się komentarzami na Instagramie! Zobaczcie w naszej galerii, jak Ania bawiła się na Dominikanie!