Polska - Słowenia: MECZ el. EURO 2020 [KIEDY, GODZINA, BILETY]

Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS Polska - Słowenia: MECZ el. EURO 2020 [KIEDY, GODZINA, BILETY]

Słowenia - Polska: MECZ el. EURO 2020 [KIEDY, GODZINA, BILETY]

2019-09-02 12:56

Polska - Słowenia 2019 to piąty mecz naszej reprezentacji w eliminacjach do Euro 2020. Do tej pory piłkarze Jerzego Brzęczka byli niezawodni i zgromadzili na swoim koncie komplet 12. punktów. Czy dobrą passę utrzymają w pierwszym meczu po przerwie? Przekonacie się oglądając starcie na żywo. Kiedy i o której godzinie? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Słowenia - Polska 2019: data i godzina meczu do sprawdzenia w tym miejscu na ESKA.pl. Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o wejściówki na pojedynek Słowenia Polska? Bilety na mecz, który odbędzie się na stadionie Stozice w Lublanie, to gorący towar. Wejściówki można było kupić w cenie 115 złotych za sztukę. Gdy wejściówki w pierwszej puli się wyprzedały, Polski Związek Piłki Nożnej otrzymał do dyspozycji kibiców dodatkową pulę 895 biletów. Te również rozeszły się w błyskawicznym tempie.

Kto wygra mecz w el. do Euro 2020?

Słowenia - Polska 2019: DATA, KIEDY?

Słowenia - Polska 2019 to piąty mecz w grupie G ramach eliminacji do Euro 2020. Po czterech spotkaniach piłkarze Jerzego Brzęczka mają na koncie 12 punktów i zajmują 1. miejsce. Nasz rywal walkę o Mistrzostwa Europy rozpoczął od zwycięstwa i porażki. Swoje dwa ostatnie mecze zremisował, więc tak naprawdę nie wiadomo, w jakiej formie i dyspozycji są piłkarze Słowenii.

Kiedy jest mecz Słowenia - Polska 2019? Data meczu została ujawniona w momencie losowania grup eliminacyjnych. Wiadomo, że pojedynek Słowenia Polska na żywo odbędzie się 6 września.

Słowenia - Polska 2019: GODZINA

Mecz Słowenia - Polska 6.09.2019 to pozycja obowiązkowa w kalendarzu każdego kibica. Pierwszy gwizdek na stadionie Stozice w Lublanie wybrzmi punktualnie o godzinie 20:45. Piłkarze wybiegną jednak na murawę dziesięć minut wcześniej.