Rafał Jackiewicz - kim jest i co robi? To on chce walczyć z Arkiem Tańculą na Fame MMA 9

2021-01-13 15:10 Ewelina Kulasza
Rafał Jackiewicz
Autor: Mateusz Jagielski/East News Rafał Jackiewicz

Wielkimi krokami zbliża się gala Fame MMA 9. Już 6 marca 2021 roku w oktagonie zobaczymy najlepsze walki. Kim jest Rafał Jackiewicz, który chciałby zmierzyć się podczas głośnego wydarzenia z Arkiem Tańculą? To doświadczony pięściarz, który ma na swoim koncie wiele walk. Najważniejsze informacje na jego temat znajdziecie poniżej.

Spis treści

  1. Rafał Jackiewicz - wiek
  2. Rafał Jackiewicz - wzrost
  3. Rafał Jackiewicz - walki

Rafał Jackiewicz - kim jest i co robi? To pytanie zadaje sobie wiele osób. Rafał Jackiewicz to nie tylko doświadczony polski bokser, ale także zawodnik MMA. Mężczyzna był faworytem do tytułu Mistrza Świata federacji IBF w kategorii półśredniej. Jackiewicz był również Członkiem Kadry Polski Light Contact, Full Contact w kickboxingu. W swojej karierze stoczył wiele walk, a ponadto udało mu się zdobyć wszystkie osiągnięcia w wadze półśredniej. Sportowiec może pochwalić się pasem międzynarodowego mistrza Polski, pasem federacji IBC, pasem federacji Boxing Council International oraz najważniejszym w jego karierze - pasem federacji EBU.

Doświadczony pięściarz Rafał Jackiewicz, ogłosił światu wiadomość, że jest gotowy do walki na Fame MMA 9. Sportowiec jeszcze wcześniej mówił o zmierzeniu się w oktagonie z Don Kasjo, jednak tym razem zaskoczył wszystkich. Gdy dowiedział się, że Arkadiusz Tańcula pozostał bez zawodnika, zdecydował się rzucić mu propozycję walki. Jackiewicz chciałby stoczyć pojedynek bez awantur i ubliżania, ponieważ uważa Tańculę za dobrego i normalnego człowieka. Co jeszcze musicie wiedzieć o Rafale Jackiewiczu?

Rafał Jackiewicz - wiek

Ile lat ma Rafał Jackiewicz? Zawodnik urodził się 17 lutego 1977 roku w Mińsku Mazowieckim. W 2021 roku Jackiewicz będzie świętować swoje 44 urodziny.

Rafał Jackiewicz - wzrost

Jakiego wzrostu jest Rafał Jackiewicz? Polski bokser i zawodnik MMA mierzy dokładnie 173 cm wzrostu.

Rafał Jackiewicz - walki

Zawodnik walczy w kategorii wagowej półśredniej, a jego styl jest praworęczny. Rafał Jackiewicz na swoim koncie ma wiele osiągnięć, a także sporo walk. Na gali boksu Fight Night 7 w 2013 roku, pokonał na punkty Węgra Lajosa Munkacsya. Natomiast w 2008 roku, wygrał walkę na punkty o pas European Boxing Union z faworytem Jacksonem Osei Bonsu. Rafał Jackiewicz zajął pierwsze miejsca na wydarzeniach sportowych, takich jak:

  • Mistrzostwa Polski All Style Karate Full Contact (1996)
  • Mistrzostwa Polski Light Contact (1996)
  • Puchar Świata Light Contact (1997)
  • Mistrzostwa Polski All Style Karate Full Contact (1997)
  • Mistrzostwa Polski Light Contact (2000)
  • Puchar Polski Full Contact (2000)
Don Kasjo podróżuje w LUKSUSIE! Zawodnik FAME MMA jeździ nietuzinkową bryką
Najnowsze