Popek vs Kizo 2021: WYNIK walki na Fame MMA 9 przesądzony?!

2021-02-07 14:43
Popek - Kizo: walka na Fame MMA 9 marzeniem fanów. Spełni się?
Autor: SZYMON STARNAWSKI /POLSKA PRESS/Polska Press/East News Popek - Kizo: walka na Fame MMA 9 marzeniem fanów. Spełni się?

Walka Popek - Kizo 2021 na Fame MMA 9 rozgrzeje kibiców do czerwoności. Szczególnie, z dużą uwagą, pojedynek śledzilić słuchacze muzyki hip-hopowej. Z jednej strony oktagony legenda grupy Firma, a z drugiej młody współtwórca zespołu Chillwagon.

Popek - Kizo: walka na Fame MMA 9 spełnieniem marzeń udzielających się w mediach społecznościowych. Gdy tylko pojawiła się informacja, że Patryk Woziński, czyli jeden z członków grupy hip-hopowej Chillwagon, powraca do Fame MMA internauci szybko wytypowali, że jego przeciwnikiem powinien być Paweł Mikołajuw. Kibice uważali, że panowie powinni skrzyżować rękawice ze względu na porównywalne warunki fizyczne czy bilans stoczonych walk w ramach Fame MMA. Ostatecznie walka Popek - Kizo 2021 to starcie, które dostarczy kibicom ogromnych emocji. Federacja na początku lutego 2021 ogłosiła, że zawodnicy zmierzą się ze sobą już 6 marca. Ogłoszono również pozostałe starcia.

Fame MMA 9 - KARTA WALK, ZAWODNICY, WALKI. Kto i kiedy walczy na Fame MMA 9?

PUDZIANOWSKI kontra POPEK na FAME MMA? Jest DEKLARACJA [Arena Koloseum #6]

Popek - Kizo: walka na Fame MMA 9

Popek od kilku miesięcy sporo czasu spędza w siłowni, by mieć satysfakcję, że uczciwie przepracował okres przygotowań do walki na Fame MMA. Waga rapera przed walką ze Stiflerem we wrześniu 2020 wynosiła blisko 115 kilogramów. Internauci zaczęli się zastanawiać, dlaczego samozwańczy Król Albanii tak często wrzuca filmiki z siłki, pokazując, jak ciężko szlifuje swoją kondycję. Nie brakuje opinii, że zrzuca kilogramy przed starciem z Patrykiem Wozińskim, który jest kilkanaście kilogramów lżejszy. Dla porównania, ostatnia znana waga Kizo, ujawniona przed Fame MMA 4, wynosi 100 kilogramów.

Walka Popek - Kizo przesądzona? Kto wygra pojedynek na Fame MMA 9? Decydujcie głosując już teraz!

Sonda
Popek vs Kizo - kto wygra na Fame MMA 9?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze