Polska - Izrael: SKŁADY na mecz 10.06.2019. Piątek i Milik w pierwszym składzie?!

Autor: Lukasz Szelag/REPORTER / EAST NEWS Polska - Izrael: SKŁADY na mecz 10.06.2019. Piątek i Milik w pierwszym składzie?!

2019-06-10 19:47

Polska - Izrael to czwarty mecz reprezentacji narodowej w eliminacjach do Euro 2020. Zgodnie z oczekiwaniami po trzech spotkaniach mamy komplet dziewięciu punktów. Zwycięstwo z Izraelem umocni kibiców w przekonaniu, że awansujemy na przyszłoroczne mistrzostwa Europy. Kto wybiegnie w pierwszym składzie? Jerzy Brzęczek postawi na Milika i Piątka od pierwszych minut? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Polska - Izrael: składy na mecz 10.06.2019 to istotna kwestia dla wszystkich kibiców. Internauci mają nadzieję, że trener reprezentacji, Jerzy Brzęczek, postawi od pierwszych minut na Milika, ale przede wszystkim na Krzysztofa Piątka. Piłkarz AC Milanu wszedł na boisko w drugiej połowie spotkania z Macedonią i po dwóch minutach cieszył się ze strzelonej bramki. Jaki jest skład Polski na mecz z Izraelem? Kto gra? Podstawowe jedenastki poznacie w tym miejscu na ESKA.pl.

Zobacz: MECZE POLSKI 2019/2020 - kiedy i z kim gra Polska? [TERMINARZ]

Polska - Izrael 10.06.2019 - składy na mecz

Składy na mecz Polska - Izrael 10 czerwca 2019 poznaliśmy ok. godziny 19:30, czyli na blisko godzinę przed pierwszym gwizdkiem. Wiadomo, że na boisku nie zobaczymy Wojciecha Szczęsnego oraz Dawida Kownackiego, który ma nadzieję, że wyleczy kontuzję do mistrzostw U-21. Izrael to teoretycznie, zaraz po Austrii, najtrudniejszy rywal w naszej grupie. Nasi rywale pokonali w trzeciej kolejce spotkań Łotwę 3:0. Eran Zahavi był zdobywcą trzech goli dla Izraela i to jego muszą najbardziej obawiać się nasi reprezentanci.