Natalia Karczmarczyk - Agata Fąk WYNIK walki High League 5. Kto wygrał 10.12.2022

i

Autor: High League Natalia Karczmarczyk - Agata Fąk WYNIK walki High League 5. Kto wygrał 10.12.2022

Natalia Karczmarczyk - Agata Fąk: WYNIK walki High League 5. Kto wygrał 10.12.2022?

2022-12-11 0:22

Natalia Karczmarczyk - Agata Fąk: wynik walki na High League 5 podrzucamy na naszej stronie! Panie zostały zestawione w jednej z dwóch walk wieczoru gali w Łodzi. Jak wyglądało starcie? Która z kobiet wygrała? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Natsu - Fagata: walka High League 5
  2. Natsu - Fagata: wynik walki High League 5

Natalia Karczmarczyk - Agata Fąk: wynik walki High League 5 ciekawi osoby, które nie mogły oglądać gali, a znają te influencerki. Jeśli należycie do tego grona, to dobrze trafiliście, bo wynik Natsu Fagata 10.12.2022 podrzucamy w tym miejscu. Dodatkowo w tym miejscu możecie się przekonać, jak wyglądała walka Natsu Fagata. Karczmarczyk poprzednie starcie stoczyła w walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice. W starciu o pas wagi muszej kobiet skonfrontowała się po raz drugi z Lexy Chaplin. Po trzyrundowym, wymagającym pojedynku, ostatecznie przegrała przez decyzję. Wcześniej stoczyła jedną konfrontację. W swoim debiucie, podczas pierwszej edycji, również zmierzyła się z Lexy Chaplin i wygrała decyzją sędziowską. Fagata do klatki HIGH League powróci po porażce z Lexy Chaplin. Podczas lutowej gali w Krakowie przegrała z przyszłą mistrzynią wagi muszej przez TKO w pierwszej rundzie. W międzyczasie stoczyła jeszcze jeden pojedynek - pokonała Monikę “Monę” Kociołek przez jednogłośną decyzję.

Wyniki walk High League 5. Kto wygrał High League 10.12.2022? [WYNIKI]

Sekrety gwiazd serialu ZAKAZANY OWOC | ESKA XD - Hotplota #55

Natsu - Fagata: walka High League 5

Natalia Karczmarczyk jest jedną z najpopularniejszych polskich influencerek. Wystąpiła między innymi w słynnym projekcie Team X. Filmy z jej udziałem biły rekordy oglądalności w serwisie YouTube. Niedawno rozpoczęła własny projekt pod nazwą Natsu World. W ostatnich miesiącach o Agacie Fąk jest wyjątkowo głośno, często wzbudza kontrowersje. Towarzyszą jej różnego rodzaju skandale. Do ich wyjaśnienia doszło między innymi podczas konferencji przed HIGH League 5!

Natsu - Fagata: wynik walki High League 5

Wynik walki Natalia Natsu Karczmarczyk - Agata Fagata Fąk 2022 podrzucamy w tym miejscu. To przedostatnia walka na High League 5, więc rozpoczęła się po północy. Pamiętajcie, że dostępna jest też HIGH League 5 LIVE RELACJA NA ŻYWO. Za jej pośrednictwem dokładnie dowiecie się, co aktualnie ma miejsce w łódzkiej Atlas Arenie!

High League 6: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 6?

RUNDA 1: Natalia Natsu Karczmarczyk - Agata Fagata Fąk

Walka rozpoczęła się od uderzeń ze strony Fagaty. Błyskawicznie chciała zacząć, ale Natsu była na to gotowa. Uchroniła się przed kilkoma mocnymi ciosami. W 30 sekundzie pojedynku kolejne bomby ze strony Agaty Fąk. Natsu kilkanaście sekund później nie została jej dłużna. W połowie pierwszej rundy widać było większy spokój u Karczmarczyk, która stara się nie podpalać i cierpliwie czeka na swój moment. Marcin Dubiel krzyczał do swojej dziewczyny, żeby spróbowała uderzyć trzema prostymi ciosami. Ta zaczęła realizować ten plan. Fagata jednak cały czas napierała i również nie chciała się podpalać. Podobała nam się akcja, gdy Fąk uderzyła low-kickiem, a chwilę później akcja pięściarska i wycofanie. To się mogło udać.

RUNDA 2: Natalia Natsu Karczmarczyk - Agata Fagata Fąk

Rundę drugą od pierwszych sekund lepiej zaznaczyła Fagata. Od pierwszych sekund ponownie napierała i wywierała presję. Przypomina to nieco niedawną walkę Lexy z Natsu. Fagata presuje, a Natsu czeka na kontratak. Gdy już on następuje, to mamy do czynienia z serią ciosów, które wycofują jej rywalkę. Ostatnia minuta walki to początek odważniejszych ruchów ze strony Karczmarczyk. Zadała cios, który zdecydowanie odczuła Fagata. Chwilę później przez przypadek Natalia wsadziła palec w oko Agaty. Sędzia przerwał pojedynek i dał czas młodszej influencerce. Na kartach punktowych prawdopodobnie delikatnie wygrywa Fagata!

RUNDA 3: Natalia Natsu Karczmarczyk - Agata Fagata Fąk

Ostatnia runda co-main eventu High League 5 rozpoczęła się od ponownego wywierania presji przez Fagaty. Agata Fąk już nie używa prawego sierpowego, tylko próbuje atakować lewym ciosem. Obie zawodniczki wiedziały, jak ważna jest to runda. Widzieliśmy coraz większe zaangażowanie ze strony Fagaty, jakby miała poczucie, że przegrywa. Pierwsza próba obalenia w walce miała miejsce w połowie trzeciej rundy. Natsu próbowała sprowadzić walkę do parteru, ale Fagata wszystko przeczytała i uniknęła problemów. Druga próba miała miejsce na 50 sekund przed końcem, wybroniła się młodsza influencerka. 20 sekund przed końcem walki mieliśmy kilka uderzeń z obu stron. Na 10 sekund przed końcem Natsu powaliła Fagatę, zadała kilka ciosów, ale wybroniła się Fąk. Wyrównana walka!

Agata Fagata Fąk wygrywa przez jednogłośną decyzję sędziów!

Sonda
Uważasz, że związek Marcina Dubiela i Natsu się zakończy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE