Igrzyska Olimpijskie 2020 Tokio siatkówka

i

Autor: AWEL SKRABA / SUPER EXPRESS

Mistrzostwa Świata w siatkówce 2022 - kiedy są? Z kim zagra Polska? [DATA, MECZE]

2022-05-27 16:01

Mistrzostwa Świata w siatkówce 2022 to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń sportowych tego roku. Już wkrótce najlepsi siatkarze staną do rywalizacji o tytuł Mistrza Świata. Polscy kibice mają nadzieję, że naszej reprezentacji znów uda się wygrać. Kiedy odbędzie się turniej? Z kim zagramy?

Mistrzostwa Świata w siatkówce 2022 z pewnością spowodują wiele emocji wśród Polaków. Jeśli jakiś sport daje nam nadzieje na spełnienie marzeń o tytule mistrza, to właśnie siatkówka. Nic więc dziwnego, że ta dziedzina sportu ma w naszym kraju wielu fanów. Kibice już odliczają dni do rozpoczęcia najważniejszego turnieju siatkarskiego. Przypominamy, że aktualnym mistrzem świata jest Polska. Czy uda nam się obronić tytuł? Z pewnością nie będzie to proste, jednak wierzymy w siłę naszej drużyny. Kiedy rozpoczyna się siatkarski mundial 2022? Gdzie się odbędzie? Z kim zmierzy się reprezentacja Polski? Sprawdź niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Mundial 2022 - kiedy Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Katarze?

HIGH LEAGUE, FORMA NA LATO, KASA NA KOMUNIĘ, GALANTIS vs ROXETTE | ESKA XD #049

Mistrzostwa Świata w siatkówce 2022 - DATA, MIEJSCE

Mistrzostwa Świata w siatkówce 2022 już wkrótce. Tegoroczny turniej rozpocznie się 26 sierpnia. Finał zaplanowano na 11 września. Z pewnością wiele osób nie wie, że tegoroczny siatkarski mundial odbędzie się w Polsce. Oprócz naszego kraju gospodarzem będzie również Słowenia.

ZOBACZ TAKŻE: Anglicy ocenili szanse Polski na Mundialu w Katarze. Nie jest dobrze

Sonda
Myślisz, że Polska wygra Mistrzostwa Świata w siatkówce 2022?

Mistrzostwa Świata w siatkówce 2022 - grupa Polski

Z kim Polska zagra na Mistrzostwach Świata w siatkówce 2022? Odpowiedzi na to pytanie szuka wielu kibiców. Znamy już naszych rywali w fazie grupowej turnieju. Polska znalazła się w grupie C, a naszymi rywalami będą Bułgaria, Stany Zjednoczone oraz Meksyk.