Autor: PX Images/ABACA/Abaca/East News Mecze mundial 2022 DZISIAJ niedziela. Jakie mecze 11 grudnia 2022? O której godzinie?

MECZE MUNDIAL 2022 DZISIAJ niedziela. Jakie mecze 11 grudnia 2022? O której godzinie?

2022-12-11 12:56

Mecze dzisiaj mundial 11 grudnia 2022 - kto gra? Jakie mecze dzisiaj 11.12.2022? Niedziela śnieżna w całej Polsce, więc niewątpliwie przydałaby się podróż do ciepłego Kataru, gdzie odbywają się mistrzostwa świata w piłce nożnej. Choć reprezentacja Polski odpadła w 1/8 finału, to emocji podczas meczów innych drużyn nie brakuje. Jakie mecze dzisiaj 11 grudnia 2022 na żywo? Kto gra dzisiaj w Katarze? Terminarz do sprawdzenia na naszej stronie.

1. Mecze mundial 2022 dzisiaj niedziela
  2. Mecze mundial 2022 - półfinały

Mecze mundial 2022 dzisiaj niedziela. Jakie mecze 11 grudnia 2022? Zastanawiacie się, o której godzinie mecze dzisiaj w Katarze 2022? Pędzimy z odpowiedziami, bo doskonale wiemy, że chcecie więcej po emocjonującej sobocie. Sporo działo się na boiskach, gdy topowe reprezentacje rozgrywały spotkania w ramach ćwierćfinałów. Holandia w ostatnich minutach pojedynku z Argentyną wyrównała i doprowadziła do dogrywki a później do rzutów karnych. Mieliśmy rzuty karne, w których to ekipa z Leo Messim w składzie okazała się lepsza. Karne były także w meczu Chorwacji z Brazylią. Luka Modrić i reszta Chorwatów nieco sensacyjnie wyeliminowali Canarinhos. Zaskoczeniem jest również wygrana Maroko z Portugalią i pożegnanie Cristiano Ronaldo z mundialową przygodą. Francja pokonała natomiast Anglię 2:1 i zagra w półfinale. Tutaj też nie brakowało emocji, bo w ostatnich minutach karnego nie wykorzystał Harry Kane.

Mundial 2022 DRABINKA - pary 1/8, ćwierćfinał i półfinał. Jak wygląda drabinka mundialu 2022?

7 NAJWIĘKSZYCH HITÓW MUNDIALU - KATAR 2022 | ESKA XD - Ale to już było! #61

Mecze mundial 2022 dzisiaj niedziela

Jakie mecze 11 grudnia 2022? Mundial w Katarze odbywa się od 20 listopada. Właśnie wtedy reprezentacja Kataru zagrała z Ekwadorem. Tymczasem po ponad 20 dniach rywalizacji jesteśmy na ostatniej prostej. Przed nami półfinały, które rozegrane będą w dniach 13 i 14 grudnia 2022. Co to oznacza? Dzisiaj 11.12.2022 nie ma żadnego mundialowego meczu w telewizji. Są natomiast skoki narciarskie, które polecamy oglądać!

Mecze mundial 2022 - półfinały

Półfinał Mundialu 2022 to już ostatnie mecze w walce o wielki finał turnieju w Katarze. Na murawie o tytuł najlepszej drużyny świata mają szansę zawalczyć: Maroko, Chorwacja, Argentyna i Francja.

Skoki DZISIAJ 11.12.2022 - O KTÓREJ GODZINIE? Skoki narciarskie dzisiaj w TV na żywo

Czy Maroko wygra mistrzostwa świata w Katarze?