Autor: Lukasz Kalinowski/East News Mecz Polska - Meksyk siatkówka 28.08.2022: o której godzinie? Kiedy mecz? [GODZINA]

2022-08-28 11:20

O której godzinie mecz Polska - Meksyk 28 sierpnia 2022? Wierni kibice już nie mogą się doczekać drugiego pojedynku biało-czerwonych, w ramach rywalizacji w fazie grupowej mistrzostw świata. Po wygranej z Bułgarią mają komplet punktów i zamierzają utrzymać ten status po starciu z Meksykiem. Poznajcie szczegóły spotkania już teraz.

1. Mecz Polska - Meksyk siatkówka 28.08.2022: godzina
  2. Polska siatkówka 2022 - tabela

Mecz Polska - Meksyk 28.08.2022 jest drugim ważnym pojedynkiem dla biało-czerwonych, w walce o punkty w fazie grupowej Mistrzostw Świata. Siatkarze Nikoli Grbicia mocnym uderzeniem rozpoczęli zmagania o trzeci tytuł najlepszej drużyny Starego Kontynentu, wygrywając z Bułgarią w trzech setach. Zaprezentowali się z bardzo dobrej strony wygrywając pierwszego seta do dwunastu, a drugiego i trzeciego do dwudziestu punktów. Polska nie powinna mieć problemu, by taki sam wynik osiągnąć w starciu z Meksykiem. Aktualnie to 18. drużyna oficjalnego rankingu. Nasz główny rywal na MŚ siatkówka 2022, czyli Stany Zjednoczone, wygrały z Meksykiem do osiemnastu, dwudziestu i dwunastu punktów. Czy Polacy pokażą lepszą formę? O której godzinie Polska - Meksyk 28 sierpnia 2022?

MŚ siatkówka mężczyzn 2022 - WYNIKI, GRUPY, POLSKA, TABELA

Bartosz Kurek o nowej reprezentacji siatkarzy: Będzie mi brakować Heynena

Mecz Polska - Meksyk siatkówka 28.08.2022: godzina

Godzina meczu Polska - Meksyk 28 sierpnia 2022 interesuje osoby, które chcą miło, a jednocześnie emocjonująco spędzić dzisiejszy wieczór. Kiedy początek meczu Polska - Meksyk 28.08.2022? Siatkarze wybiegną na parkiet o godzinie 20:20. Dziesięć minut później oficjalnie rozpoczną zmagania o kolejne trzy punkty w fazie grupowej mistrzostw świata.

Polska siatkówka 2022 - tabela

1. Polska - 1 rozegrane mecze / 1 zwycięstwo / 0 porażek / 3:0 / 3 pkt.
  2. Stany Zjednoczone - 1 rozegrane mecze / 1 zwycięstwo / 0 porażek / 3:0 / 3 pkt.
  3. Bułgaria - 1 rozegrane mecze / 0 zwycięstw / 1 porażka / 0:3 / 0 pkt.
  4. Meksyk - 1 rozegrane mecze / 0 zwycięstw / 1 porażka / 0:3 / 0 pkt.