Manchester United - PSG 12.02.2019: SKRÓT VIDEO, WYNIK, BRAMKI, KTO STRZELIŁ

Autor: Associated Press /Michel Euler / EAST NEWS Manchester United - PSG 12.02.2019: SKRÓT VIDEO, WYNIK, BRAMKI, KTO STRZELIŁ

Manchester United - PSG 12.02.2019: SKRÓT WIDEO, WYNIK, BRAMKI, KTO STRZELIŁ

2019-02-12 22:30

Liga Mistrzów wróciła po 61. dniach i od razu rozgrzała kibiców do czerwoności. Manchester United - PSG 12 lutego 2019 to hit 1/8 prestiżowych rozgrywek! Kto wygrał? Kto strzelił bramki i jak wyglądały? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl!

Manchester United - PSG 12.02.2019: skrót VIDEO, wynik, bramki i szczegóły dotyczące tego, kto strzelił - znajdziecie w tym miejscu na ESKA.pl! Mecz Manchester United - PSG, to bez wątpienia jedno z hitowych spotkań 1/8 fazy Ligi Mistrzów. Ole Gunnar Solskjaer, czyli następca Jose Mourihno, sprawił, że Czerwone Diabły grają jeszcze lepiej niż w czasie fazy grupowej. Wygrali osiem z dziewięciu ostatnich spotkań ligowych. Jak poradzili sobie w Lidze Mistrzów?

Najlepszy sport zespołowy to...

Manchester United - PSG 12.02.2019 - WYNIK, KTO STRZELIŁ

Liderem ekipy z Manchesteru wciąż jest Paul Pogba, który w ostatnich pojedynkach zdobył osiem bramek, więc to na niego najbardziej musiała uważać ekipa z Paryża. PSG natomiast zagrało bez swoich czołowych zawodników. Skład opuścił kontuzjowany Neymar oraz Edison Cavani. Obecny był jednak 20-letni mistrz świata, Kylian Mbappe.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 0:0. Dopiero w 53. minucie meczu padła pierwsza bramka dla PSG. Po asyście Angela Di Maria do bramki Manchesteru trafił Presnel Kimpembe. Kolejny gol dla PSG mogliśmy zobaczyć w 60. minucie spotkania. Drugą bramkę dla swojej drużyny, również po asyście Di Maria, zdobył Kylian Mbappe. Mecz zakończył się zwycięstwem PSG.

Manchester United - PSG 2019: SKRÓT VIDEO, BRAMKI

Skrót video meczu Manchester United - PSG 12 lutego 2019 podrzucimy w tym miejscu. Mamy nadzieję, że zobaczymy bramki, które mocnym drukiem zapiszą się na kartach historii.