Lord Kruszwil - Mini Majk: WALKA na Fame MMA 5 się nie odbędzie?!

2019-10-26 13:38 RW
Lord Kruszwil - Mini Majk: WALKA na Fame MMA 5 się nie odbędzie?!
Autor: screen z filmu na YouTube: Moja walka na FAME MMA 5 nie odbędzie się (YouTube.com/Kruszwil) Lord Kruszwil - Mini Majk: WALKA na Fame MMA 5 się nie odbędzie?!

Fame MMA 5 z udziałem popularnych Youtuberów, celebrytów i gwiazd sieci - rozgrzeje polskich internetów. W klatce pojawi się m.in. Marcin Najman, który spróbuje w kilkanaście sekund pokonać Bonusa BGC oraz Isamu, który w walce wieczoru zawalczy z Rafonixem. Jednym ze starć miał być również pojedynek: Lord Kruszwil - Mini Majk. Jeden z bohaterów gali powiedział, że do walki nie dojdzie. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Lord Kruszwil - Mini Majkwalka na Fame MMA 5 się nie odbędzie?! Wiele osób zadaje sobie takie pytanie po obejrzeniu materiału wideo, który wrzucił do sieci jeden z bohaterów starcia. Mowa oczywiście o Kruszwilu. Jednoznacznie zatytułował on film na YouTube: Moja walka na FAME MMA 5 nie odbędzie się. Jaka jest prawda? Sprawę skomentował sam współorganizator gal Fame, Michał Baron, czyli Boxdel. 

Zobacz: FAME MMA 5 - GODZINA rozpoczęcia. KIEDY i o której godzinie początek?

Lord Kruszwil - Mini Majk: WALKA odwołana?

FAME MMA 5 to zdecydowanie największa gala FAME tego roku! 26 października w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE naprzeciwko siebie staną czołowe postaci polskiego YouTube’a. W walce wieczoru Isamu zawalczy z Rafonixem. W co-main evencie, debiutujący Marcin Malczyński zawalczy z AdBusterem o tytuł mistrza kategorii średniej, a jego młodszy brat - Dawid Malczyński podejmie wyzwanie Olejnika, wchodząc po raz trzeci do klatki, by bronić pasa mistrzowskiego w kategorii półśredniej.

Zobacz: FAME MMA 5 - PPV. Ile kosztuje i jak wykupić dostęp do transmisji piątej edycji?

Kibiców przed walką wieczoru rozgrzać ma freak fight, czyli walka Kruszwil - Mini Majk. Nie wiadomo jednak, czy zawodnicy federacji Fame skrzyżują rękawice. Ze starcia - na kilka dni przed - zrezygnował sam Lord Kruszwil. Wyznał, że nie czuje się odpowiednio przygotowany do pojedynku:

Przerosło mnie to, przepraszam wszystkich, że na kilka dni przed galą mówię wam o tym. Mam nadzieję, że na szóstej gali, kiedy będę mocniej przygotowany i przede wszystkim z innym przeciwnikiem, to właśnie wtedy moja walka się odbędzie. Na razie nie jestem gotowy, nie chcę na razie podejmować się walki, kiedy nie mam żadnego doświadczenia. (...) Przed Fame MMA chciałbym stoczyć jedną walkę zawodową, żeby mieć jakiś obraz.

- mówi w opublikowanym materiale wideo. Są osoby, które nie uwierzyły i uwierzyły, ale są też tacy, którzy wyczuwają podstęp ze strony Youtubera. Napisali więc wiadomości do współorganizatora gali, Michała Barona. Zdaniem internautów Boxdel zasugerował, że zachowanie Kruszwila ma na celu promocję wydarzenia, które odbędzie się w ostatni weekend października. 

Kruszwil jest postacią sceniczną, która wprowadza dużo kontrowersji. Ja nie będę mówić czy zawalczy czy nie. Wy się domyślcie. Z mojej strony powiem jedynie tyle, że wszyscy, którzy znają Lorda wiedzą, jaki Lord jest. Wszyscy się przekonacie, czy on zawalczy czy nie. Na obecną chwilę nic wam nie powiem, ponieważ nie mogę. Możecie być pewni, że gala idzie w dobrym kierunku i będzie dużo niespodzianek.

Lord Kruszwil - Mini Majk to walka, z której dochód zostanie przekazany na cel charytatywny. Możliwe, że przygotowano kolejne niespodzianki, które finalnie będą stanowić wsparcie dla osób potrzebujących. Stąd filmik Lorda Kruszwila. Już wkrótce się przekonamy!

Najnowsze