Liga Narodów 2022 / Polska

Autor: SYLWIA DABROWA/Polska Press/East News

Liga Narodów siatkarzy 2022 - kiedy mecz o trzecie miejsce? Z kim zagra Polska?

2022-07-24 15:58

Finał Ligi Narodów nie dla Polaków. Biało-czerwoni przegrali z USA w meczu półfinałowym i nie dostali się do finałowych rozgrywek. Teraz siatkarze powalczą o trzecie miejsce w turnieju. Z kim zagrają? Kiedy i o której godzinie rozpocznie się mecz? Zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu.

Liga Narodów 2022 - kiedy mecz o trzecie miejsce? Reprezentacja Polski niestety przegrała w zaciętym sobotnim spotkaniu półfinałowym. Siatkarze ze Stanów Zjednoczonych okazali się lepsi i wywalczyli sobie miejsce w finałowych rozgrywkach, gdzie zawalczą o tytuł mistrza i złoty medal. Podopieczni Nikoli Grbicia bardzo dobrze weszli w mecz i szybko objęli prowadzenie, ale już niedługo później nie mogli powstrzymać ataku Amerykanów, którzy w połowie seta przejęli inicjatywę. Biało-czerwoni mieli dobre momenty, ale zabrakło szczęścia w decydujących fragmentach. To jednak nie koniec rozgrywek dla naszej reprezentacji, ponieważ sportowców czeka jeszcze walka o trzecie miejsce. Z kim zagra Polska? O której godzinie i kiedy rozpocznie się spotkanie? Odpowiadamy!

Robert Lewandowski i FC Barcelona [DROGA NA SZCZYT] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #53

Liga Narodów siatkarzy 2022 - kiedy mecz o 3. miejsce? Z kim grają Polacy?

Mecz o trzecie miejsce Ligi Narodów 2022 odbędzie się już w niedzielę 24 lipca 2022 r. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00. Polska zagra z reprezentacją Włoch, która jest gospodarzem tegorocznych rozgrywek.

Liga Narodów 2022: Polska - Włochy. Kto wygra mecz?

Liga Narodów siatkarzy 2022 - FINAŁ

Do ostatniej rundy turnieju dostali się Amerykanie, którzy w pierwszym półfinałowym starciu pokonali reprezentację Polski. Stany Zjednoczone zagrają w niedzielę 24 lipca (godz. 21:00) o złoty medal i tytuł mistrza świata z Francuzami. Francja wyszła zwycięsko ze spotkania z Włochami, którzy niestety musieli sie pożegnać w upragnionym finałem. Jedyne co teraz pozostało gospodarzom, to spotkanie o trzecie miejsce z podopiecznymi Nikoli Grbicia.