Knockout Boxing Night 8 - KARTA WALK. Kto walczy na gali 26.10.2019?

2019-10-26 13:35 RW
Knockout Boxing Night 8 - KARTA WALK. Kto walczy na gali 26.10.2019?
Autor: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER / EAST NEWS Knockout Boxing Night 8 - KARTA WALK. Kto walczy na gali 26.10.2019?

Knockout Boxing Night 8 to zdecydowanie jedna z najciekawszych gal boksu tej jesieni! Elektryzujące wydarzenie odbędzie się w sobotę, 26 października w Sosnowcu. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Artura Szpilki z włoskim fighterem, Fabio Tuiachem. Do ringu wejdzie również Fiodor Czerkaszyn i Paweł Stępień. Nie są to jednak wszystkie pojedynki. Kto jeszcze skrzyżuje rękawice? Przekonajcie się sprawdzając pełną kartę walk na ESKA.pl

Knockout Boxing Night 8 - karta walk, walki i zawodnicy występujący na gali, to kwestie, które zawsze bardzo interesują kibiców. Jak wygląda karta walk 26.10.2019? Podpowiedź podrzucamy wszystkim, którzy będą śledzić galę na żywo. KnockOut Boxing Night w Sosnowcu rozgrzeje wszystkich fanów czołowych gwiazd boksu. Już 26 października w sosnowieckiej hali MOSiR, Artur Szpilka po raz kolejny stanie na ringowych deskach. Rywalem popularnego Szpili będzie Włoch, Fabio Tuiach. W Sosnowcu zobaczymy również pojedynek Pawła Stępnia, niepokonanego pięściarza kategorii półciężkiej, który zmierzy się z Markiem Matyją. Zawalczy także Fiodor Czerkaszyn, uważany za jednego z największych talentów polskiego rynku bokserskiego. Jego rywalem będzie wymagający Argentyńczyk, Guido Nicolas Pitto. To jeszcze nie wszystko, jeśli chodzi o Knockout Boxing Night 8. Karta walk została uświetniona także pięściarzy zagłębiowskich klubów bokserskich. Dla miłośników tego sportu to doskonała szansa, by zobaczyć w akcji najbardziej utytułowanych bokserów olimpijskich. 

Knockout Boxing Night 8 - karta walk

Karta walk Knockout Boxing Night 8 została w pełni ujawniona na kilka dni przez wydarzeniem. 26 października na gali w Sosnowcu zobaczymy 6 pojedynków zawodowych i 2 na zasadach boksu olimpijskiego. Jak wygląda gala, jeśli chodzi o walki? Oto wszystkie starcia:

  • Szpilka - Tuiach (10 rund / waga ciężka)
  • Czerkaszyn - Pitto (10 rund / waga średnia)
  • Matyja - Averlant (8 rund / waga półciężka)
  • Balski - Reznicek (6 rund / waga ciężka)
  • Bednarek - Rzyman (4 rundy / limit wagowy 78 KG)
  • Denys Krotiuk - TBA

+ 2 walki boksu olimpijskiego.

Zobacz: Knockout Boxing Night 8 - stream online i transmisja na żywo. Gdzie obejrzeć na żywo galę?

Najnowsze