Knockout Boxing Night 8 - stream online i transmisja na żywo. Gdzie obejrzeć na żywo galę?

2019-10-25 10:35
Knockout Boxing Night 8 - stream online i transmisja na żywo. Gdzie obejrzeć na żywo galę?
Autor: PRZEMYSLAW SZYSZKA / SE / EAST NEWS Knockout Boxing Night 8 - stream online i transmisja na żywo. Gdzie obejrzeć na żywo galę?

Knockout Boxing Night 8 odbędzie się w sobotę, 26 października w Sosnowcu. W walce wieczoru zobaczymy starcie Artura Szpilki i Fabio Tuiach. Kiedy i gdzie oglądać Knockout Boxing Night 8 w TV? O której godzinie? Czy będzie dostępny stream online z tej gali?

Knockout Boxing Night 8 - stream online i transmisja na żywo. Gdzie obejrzeć na żywo galę? Knockout Boxing Night 8 to gala, która zapowiadana jest jako jednak z najważniejszych w tym roku. W ringu zobaczymy największe gwiazdy tego sportu. W szczególności na uwagę zasługuje walka Artura Szpilki z Fabio Tuiach. Dla naszego reprezentanta to będzie powrót po porażce w Londynie z Derekiem Chisory. Szpilka jest zdecydowanym faworytem, czy tak też faktycznie będzie? W zawodowej karierze zwyciężył 29 z 35 pojedynków. Kiedy i gdzie oglądać Knockout Boxing Night 8 w TV? O której godzinie? Czy będzie dostępny stream online z tej gali?

Knockout Boxing Night 8 - karta walk

  • Waga półciężka: Matyja vs Averlant
  • Waga średnia: Czerkaszyn vs Pitto
  • Waga junior ciężka: Balski vs Reznicek
  • Limit wagowy 78 kg: Bednarek vs Rzyman
  • Walka wieczoru w kategorii Waga ciężka: Szpilka vs Tuiach

Knockout Boxing Night 8 - transmisja TV

Gala Knockout Boxing Night 8 będzie transmitowana na antenie TVP SPORT 26 października 2019 roku od godziny 19:05. Walka wieczoru w wadze ciężkiej, czyli pojedynek Artura Szpilki z Fabio Tuiach zostanie zaprezentowana około 23:00 na antenie TVP1 i TVP SPORT.

Knockout Boxing Night 8 - transmisja online

Całą galę Knockout Boxing Night 8 będziecie mogli obejrzeć za darmo w internecie. Stream online będzie udostępniony na stronie sport.tvp.pl.

NAJNOWSZE