HIGH League - Najjjka w oktagonie? Tiktokerka dostała propozycję!

2022-08-10 13:40
Najjjka i Maja Staśko
Autor: materiały prasowe HIGH League // screen z TikTok/@najjjka2

Wielka gala HIGH League 4 zbliża się wielkimi krokami. Na temat federacji postanowiła wypowiedzieć się popularna tiktokerka Najjjka, która, jak się okazało, miała dostać propozycję od włodarzy w lutym tego roku. Zdradziła, jakie zaproponowano jej warunki. Czy to właśnie ona miała być przeciwniczką Mai Staśko?

Najjjka na HIGH League? Popularna tiktokerka pochwaliła się propozycją, jaką otrzymała od organizatorów wydarzenia. Gale freak-fightowe, w których udział biorą influencerzy i celebryci, już od kilku lat cieszą się wielkim zainteresowaniem. Nic dziwnego, że z roku na rok ich liczba rośnie. Przed nami wielkie emocje związane zarówno z Fame MMA, jak i z HIGH League. Federacja pod przewodnictwem Malika Montany, której start zaplanowano na 17 września, budzi ogromne emocje ze względu na kontrowersyjnych zawodników. Szczególnie głośnym echem odbiło się ogłoszenie, że w karcie w oktagonie zobaczymy lewicową aktywistkę Maję Staśko. Jej rywalką ma być Mrs. Honey. Niewykluczone jednak, że pierwszą rywalką Staśko miała być... znana z TikToka Najjjka. Tak przynajmniej wynika z jej własnych założeń.

Kaja Godek chce się zmierzyć z Mają Staśko. Stawia jeden warunek

Natsu NIE CHCE walczyć z Lexy Chaplin. Zdradziła powód!

Najjjka na HIGH League

Jakiś czas temu Lexy Chaplin rozmawiała z Sylwestrem Wardęgą. W trakcie wywiadu youtuber i influencerka zgodnie przyznali, że ciekawym pomysłem byłby pojedynek Mai Staśko i Najjjki, które reprezentują zupełnie inne poglądy. Tiktokerka przyznała, że federacja zaoferowała jej udział w wydarzeniu w lutym, jednak odmówiła.

Tak, proponowano mi walkę w HIGH League i to by było bardzo ciekawe, bo walczyłabym z całkowicie przeciwną osobą do mnie, całkowicie przeciwne poglądy do moich, więc to by bardzo ciekawe było. Tak bardzo ciekawe, że aż odmówiłam pójścia tam - wyznała.

Chcielibyście, żeby Najjjka spróbowała swoich sił w MMA?

Sonda
High League 4: kto wygra walkę Maja Staśko - Mrs. Honey?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze