Arkadiusz Tańcula - Mateusz Murański (MMA, Oktagon 3x3)

Autor: FAME MMA

Arkadiusz Tańcula WYGRAŁ z Mateuszem Murańskim! Jak wyglądała walka? [WYNIK]

2022-08-26 22:14

Wynik walki Mateusz Murański - Arkadiusz Tańcula 26.08.2022 jest jedną z najważniejszych odpowiedzi. Kto wygrał na Fame MMA 15? Jak przebiegała walka dwóch skonfliktowanych zawodników? Przybliżamy ją dla Was na naszej stronie!

Spis treści

1. Mateusz Murański - Arkadiusz Tańcula: WYNIK WALKI na Fame MMA 15
  2. Mateusz Murański - Arkadiusz Tańcula: WYNIK WALKI
  3. Walka Murański - Tańcula - Fame MMA 15

Mateusz Murański - Arkadiusz Tańcula: WYNIK WALKI Fame MMA 15 elektryzuje polskich fanów freak-fightów. Jaki jest wynik Murański Tańcula na Fame MMA 15, 26 sierpnia 2022? Zastanawiacie się, kto wygrał na Fame MMA 15? Mateusz Murański - Arkadiusz Tańcula to jedno z głównych, a przede wszystkim najbardziej emocjonujących starć w karcie. Panowie przyjęli wyzwanie na zasadach 3 rund po 3 minuty w MMA, w okrągłej klatce. W pierwszym pojedynku lepszy, choć pozbawiony tlenu, okazał się Tańcula. Wygrał na punkty, co było zaskoczeniem dla Murańskich. Jak było tym razem?

Mateusz Murański - Arkadiusz Tańcula: WYNIK WALKI na Fame MMA 15

Wynik walki Mateusz Murański - Arkadiusz Tańcula na Fame MMA 15 jest zaskoczeniem? Kto wygrał na Fame MMA 26 sierpnia 2022? Tego dowiemy się w połowie gali, czyli po godzinie 21:00. W tym miejscu ogłosimy wyniki, ale również poznacie opinie zawodników po pojedynku. Pamiętajcie, że specjalnie dla Was relacjonujemy Fame MMA 15 na żywo.

Mateusz Murański - Arkadiusz Tańcula: WYNIK WALKI

• Runda 1: Mateusz Murański - Arkadiusz Tańcula

Panowie mają do siebie duży szacunek i pierwsze 30 sekund się badali. Pierwsze kopnięcie zadał Tańcula. Wzajemne badanie, szukanie miejsca, żeby zaatakować z obydwu stron. Półtorej minuty walki i nic wielkiego się nie wydarzyło. Młody Murański 30 sekund przed końcem pierwszej rundy wywrócił się i ruszył do niego Arek Tańcula. Panowie sklinczowali się, a Aroy kolanami wygrywa na punkty.

• Runda 2: Mateusz Murański - Arkadiusz Tańcula

Runda druga rozpoczęła się od szybkich ataków Murańskiego, ale uciekł Tańcula. Chwilę później Mateusz Murański ponownie spróbował zaatakować i znów uciekł jego rywal. Dwa celne ciosy ze strony Tańculi i zaczął cofać się Murański. Przewidywalne próby Młodego Murańskiego, żadna nie znalazła drogi do szczęki Aroya. Koniec drugiej rundy. Wydaje się, że na punkty przegrywa Murański! Dostał mocne ciosy nawet od swojego trenera, który jest poirytowany jego postawą.

• Runda 3: Mateusz Murański - Arkadiusz Tańcula

Mateusz Murański wiedział, że musi znokautować swojego rywala, by wygrać. Runda rozpoczęła się jednak od badania. 40 sekund ostatniego spotkania w klatce ruszył Murański, ale przegrał pozycję w parterze. Tańcula rozpędził ręce i zaczł rozbijać swojego przeciwnika. Oddanie pleców i dusi swojego rywala Aroy! TAŃCULA WYGRYWA!!!!!

tak MIESZKAJĄ gwiazdy FAME MMA [LINKIMASTER, NITROZYNIAK] | ESKA XD - Hotplota #44

Walka Murański - Tańcula - Fame MMA 15

Chyba w całej historii FAME nie było bardziej medialnego konfliktu niż ten pomiędzy Arkadiuszem Tańculą a Jackiem i Mateuszem Murańskimi. FAME 15 ma być ostatnim aktem tej historii. Najpierw Tańcula zmierzy się z Mateuszem - na zasadach MMA, w oktagonie, na dystansie 3 rund po 3 minuty. Następnie, niezależnie od wyniku pierwszego starcia, Tańcula wyjdzie do walki w klatce rzymskiej z Jackiem Murańskim. W sytuacji, w której Arkadiusz Tańcula nie będzie w stanie wyjść do drugiego pojedynku to w jego zastępstwie zawalczy Tomasz Matysiak, znany jako Szalony Reporter. Federacja zgodziła się na propozycję Jacka Murańskiego, który zgłosił chęć walki z “Szalonym Reporterem” tuż po walce z Tanculą - niezależnie od wcześniejszych rozstrzygnięć.

Fame MMA 15 LIVE PPV: CENA. Gdzie i po ile kupić stream Fame MMA 26.08.2022 live?