Anglia 2021 - piłkarze, ostatnie mecze, statystyki. Czy Polska wygra z Anglią?

Autor: AP/Associated Press/East News/Hektor Pustina Anglia 2021 - piłkarze, ostatnie mecze, statystyki. Czy Polska wygra z Anglią?

2021-03-31 10:58

Anglia to kolejny przeciwnik naszej reprezentacji w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2022 w piłce nożnej w Katarze. Jest to najmocniejsza drużyna w grupie I. Czy biało-czerwoni pokonają piłkarzy z wysp? Sprawdziliśmy wszystkie statystyki Anglii.

1. Anglia 2021 - piłkarze
  2. Anglia 2021 - ostatnie mecze
  3. Anglia 2021 - statystyki

Anglia 2021 - piłkarze, ostatnie mecze, statystyki. Reprezentacja Anglii wielokrotnie pokazała klasę na boisku. Pierwsze spotkanie Trzy Lwy rozegrały 30 listopada 1872 roku. Zremisowali ze Szkotami 0:0. Dziesięć lat później z Irlandią wygrali 13:0 i było to najwyższe zwycięstwo. W 1954 roku przegrali z Węgrami 7:1. Po raz pierwszy drużyna z wysp z biało-czerwonymi spotkała się w 1966. Zremisowali u siebie 1:1, a dla naszych piłkarzy w 43 minucie bramkę strzelił Jerzy Sadek. Jaką szansę Polska ma na wygranie meczu z Anglią? Statystyki, ostatnie mecze, piłkarze - analizujemy dla Was to wszystko, tuż przed pierwszą rozgrywką w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2022 w Katarze.

Harry Kane: żona, wiek, kontuzja, zarobki, wzrost, Instagram. Kim jest napastnik Anglii?

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Anglia 2021 - piłkarze

Drużyna Garetha Southgate’a to nowoczesna kadra i trudno doszukiwać się rozwiązań dawnej brytyjskiej piłki nożnej. Grali efektywnie w trakcie spotkań z San Marino i Albanią - obydwie drużyny zostały pokonane przez Trzy Lwy. Dzięki temu są liderem w grupie I. Biało-czerwoni powinni uważać na Maguire, który znakomicie odnajduje się w kombinacji z bocznym obrońcą i atakującym. Szuka progresji z piłką i wbiega na połowę rywala współpracując z Shawem i Sterlingiem. Przy tym kwartecie, który wspiera Kane, jest to jedna z najmocniejszych drużyn w walce nie tylko o Mistrzostwo Europy, ale również i świata w Katarze.

Polska - Anglia: SKŁADY na mecz 31.03.2021. Kto gra w meczu Anglia - Polska 2021?

Anglia 2021 - ostatnie mecze

Ostatnie spotkania Anglii nie napawają optymistycznie biało-czerwonych przed meczem, 31 marca 2021 roku. W Lidze Narodów Przegrali z Danią 1:0 i z Belgią 2:0, ale wygrali z Islandią 4:0. W trakcie eliminacji do Mistrzostw Świata 2022 w piłce nożnej w Katarze do tej pory zgarnęli komplet punktów w San Marino i Albanią. Są liderami grupy I.

Polska - Anglia 2021: KIEDY, GODZINA, SKŁADY, STATYSTYKI, MEMY, WEMBLEY

Anglia 2021 - statystyki

Do tej pory spotkania Anglia - Polska kończyły najczęściej porażką, albo remisem. Tylko raz wygraliśmy z drużyną z wysp na dziewiętnaście meczy i było to w 1974 roku. Ostatni raz Anglia i Polska zmierzyły się na Wembley w 2013 roku w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2014. Ponieśliśmy porażkę 2:0, a gole dla przeciwników strzelili: Wayne Rooney i Steven Gerrard.